Hemen ücretsiz üye ol anında 100₺ Networkdry hesabına yüklensin. HEMEN ÜYE OL >>

En Çok Tercih Edilenler

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
246,06
159,94
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
49,43
32,13
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
104,36
67,83
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
63,38
44,37
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
141,71
92,11
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
99,96
64,97
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
246,06
172,24
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
51,63
33,56
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
213,11
149,18
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
184,55
129,19
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
71,83
50,28
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
378,98
265,29

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı Hopi Banner Üye Ol 100 Para Puan Kazan
Ütüleme seperat Pijama Takımı Ütüleme
Pijama Takımı Ütüleme
Sorunuz mu var?
Destek ve Yardım Hattı:
0850 433 1 379

Pijama Takımı Ütüleme

%30 İndirim
69,21 ₺48,45 ₺
Hemen Alım 24 Saatte Teslim
Hemen Alım24 Saatte Teslim
60 Tl ve Üzeri Ücretsiz Servis
200 TL ve üzeri Ücretsiz Servis

Pijama Kuru Temizleme ve Ütüleme

Gündelik ev ortamında rahat hareket edebilme imkânı sağlayan ve gece uyku sırasında en çok tercih edilen giysiye pijama denir. Pijamalar birçok farklı desen ve renkte imal edildiği gibi yapıldıkları kumaşlarda farklılık göstermektedir. İpek kumaşlı olanlar bulunduğu gibi, pamuk gibi doğal ve bitkisel kökenli kumaşlar da bulunmaktadır. Bayanlar arasında ipek gibi dokunuşu yumuşak olan satenden imal edilmiş pijamalara da hayli sık rastlanılmaktadır.

  • Pijama Nasıl Temizlenir?

Tüm bu pijamaların temizlenmesi ve yıkanması birbirinden farklıdır. Temizleme işlemini en ucuz yapmanın yolu şüphesiz kuru temizleme hizmetidir. Çünkü gerek pijamaların, gerek diğer giysilerin temizlenmesi için, elektrik, su ve çeşitli kimyasallar için bedel ödenmesinin yanında iş gücü (emek) ve zaman da kaybedilmektedir. Oysa kuru temizleme hizmeti aldığınızda elbisenizi veya pijamanızı teslim ederek, temizlendikten sonra geri alıyorsunuz. Ücreti de, kendi imkânlarınız ile yıkadığınız zaman harcadığınız para, zaman ve emek ile kıyaslanınca çok küçük bir bedel olmaktadır. Bu yüzden biz networkdry.com olarak sizlere sitemiz üzerinden her türlü giyim ürününüz için kuru temizleme hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz.

  • Neden Networkdry.com?

Çünkü biz networkdry.com sitesi üzerinden tüm Türkiye’de 500’ün üzerinde bayimiz ile en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Gerek pijama kuru temizleme olsun, gerekse de bizden alacağınız diğer tüm kuru temizleme, yıkama ve ütüleme hizmetlerimiz de size en kaliteli, en profesyonel hizmeti sunmanın gayreti içindeyiz. Sitemiz aracılığıyla yaptığınız tüm siparişlerde ön ödeme, paket ücreti gibi ekstra ücretler bulunmaz, üstelik yapacağınız tüm hizmet alımlarını kredi kartına taksit imkânı ile alabilir ya da kapıda nakit olarak ödeyebilirsiniz.

İster ipek pijama kuru temizleme, ister saten pijama kuru temizleme, isterseniz de pamuklu normal pijama kuru temizleme, yıkama ve ütüleme hizmeti alın, tüm hizmetlerimiz % 100 müşteri memnuniyeti esasıyla sonuca ulaştırıldığından size en kaliteli kuru temizleme deneyimi sunmayı garanti ediyoruz.

Sitemiz üzerinden bayanlar için üretilmiş gece elbiseleri kuru temizleme, gelinlik ve abiye kuru temizleme, gömlek ve pantolon kuru temizleme, yıkama ve ütüleme, atlet, sütyen, külot gibi iç çamaşırları için kuru temizleme, yıkama ve ütüleme hizmetlerini alabilirsiniz. Baylar için ise takım elbise kuru temizleme, gömlek pantolon yıkama ve ütüleme, mont ve palto ile kazak gibi kışlık giysi kuru temizleme hizmetleri sunmaktayız.

Biz networkdry.com olarak hatıralarınızı, en az sizin kadar kıymetli görüyor ve hassasiyetinizi de dikkate alarak size hizmet sunuyoruz. Biz gerek kuru temizleme gerekse de yıkama ve ütüleme hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul etmiş büyük bir kuru temizleme ağıyız.