En Çok Ziyaret Edilenler

campaign-slider
campaign-slider
campaign-slider
campaign-slider

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Evlerimizin en önemli dekorasyonu ve olmazsa olmazı olan halılar söz konusu olduğunda, halı seçimimiz kadar kullandığımız halının temizliğine de çok önem vermemiz gerekir.


Evimizdeki eşyalara ve mobilyalara uyumlu renklerde ve desenlerde satın aldığımız halılar zamanla yıpranabileceği, renklerinin solabileceği ve kirlenebileceği için düzenli olarak halılarımızı temizletmemiz gerekir.
Evimize aldığımız halının türüne ve dokusuna dikkat ettiğimiz gibi halı yıkama işlemini yaptırdığımız şirkete de dikkat etmek gerekir.
Sizler için profesyonel bir temizlik hizmeti anlayışına sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda en uygun fiyatlardan halınızı yıkayan Networkdry’ı halı temizliğinizde tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Halı Yıkama İşlemlerinin Aşamaları Nelerdir?

Halı yıkama nasıl yapılır bilmiyorsanız profesyonel bir halı yıkama hizmeti almadan önce biraz bilgi sahibi olmakta fayda vardır.
Öncelikle profesyonel halı yıkama hizmetinden yararlanmak yerine kendiniz evde halı yıkamayı tercih ederseniz bu işlemin hem uğraştırıcı hem de kullanılan ürün ve su kaynaklı olarak ekonomik olarak daha maliyetli olacağını bilmeniz gerekir.
Evde halı yıkamanın kaybettireceği vakit, efor ve ekonomik faktörler göz önüne alındığında profesyonel halı yıkama hizmetini tercih etmenin daha kârlı olduğu fark edilecektir. Bunlara ek olarak evde derinlemesine bir halı temizliği yapılamayacağı için halıdaki kirler tam anlamıyla çıkmayacaktır.
Bunları göz önünde bulundurarak profesyonel halı yıkama nasıl olur diye merak ediyorsanız aşağıdaki faktörleri siparişiniz esnasında çok kolay bir şekilde belirttiğinizde hem fiyat bilgisine sahip olacak hem de halınızın nasıl temizleneceğine dair bilgilendirileceksiniz:

  • Halınızın türü
  • Halınızın dokusu
  • Halınızın ebatları

Halı Yıkama Teknikleri Nelerdir?

Halı temizliğiniz için Networkdry güvencesiyle profesyonel halı yıkama hizmeti almaya karar verip halınızı teslim ettikten sonra halınızın cinsine göre aşağıdaki temizleme işlemleri gerçekleştirilmektedir:

  • Derinlemesine Halı Yıkama
  • Şampuanla Halı Yıkama
  • Buharla Halı Yıkama
  • Kuru Temizleme
  • Köpükle Halı Yıkama

Derinlemesine yapılan halı temizliği diğer yöntemlere kıyasla daha uzun süre ve uğraş gerektiren bir yöntemdir. Bu yöntemde ilk olarak tozu alınan halılar, yıkandıktan sonra kurutularak paketlenir ve bu şekilde teslim edilir.
Derinlemesine temizliğin gerekmediği durumlarda en basit yöntem olan şampuanla halı yıkama kullanılır. Buharla halı yıkamada ise içerisinde deterjan olan yüksek sıcaklıktaki su buharı ile halı temizlenir.
Halının ıslanmaması gereken durumlarda da kuru temizleme yöntemine başvurulmaktadır. Son olarak köpükle halı yıkamada ise halıya sıkılan köpüğün kuruması ile halı temizliği gerçekleştirilir.

Kaliteli Halı Yıkamada Networkdry Hangi Avantajları Sunar?

Sunmakta olduğu profesyonel halı yıkama hizmetiyle Networkdry, halınızın türü ne olursa olsun sizler için en hızlı ve en kesin çözümleri sunar. 5 saat içerisinde halınız adresinizden teslim alınır ve 24 saat sonra temizlenmiş olarak adresinize geri teslim edilir.
Ayrıca sabit fiyat garantisiyle kuru temizleme ve halı yıkama için Nclub üyesi olarak da Networkdry avantajlarından yararlanabilirsiniz.

DiscountImage
NClub

Kuru Temizleme, Halı Yıkama alışverişlerinde %50 indirim ayrıcalığı ile kazançlı alışveriş yap tasarruf et!

BENZER İÇERİKLER

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ!
Deneyimli ve kaliteli ekibimiz ile saniyeler içinde kuru temizleme ve halı yıkama adresinde!
check icon
Tam Güven
check icon
24/7 Destek
check icon
Hızlı Çözüm