kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

SİZİN İÇİN SAĞLADIĞIMIZ HİZMETLER

Networkdry; kuru temizleme, ütüleme, halı yıkama ve lostra hizmetlerini, online platformda sizlerle buluşturan Türkiye'nin online kuru temizleme ve ütüleme ağıdır. Sektörde öncü ve yenilikçi adımlarla ilerlerken, kendi alanında Türkiye’nin en önemli markalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Networkdry’ın sunduğu avantajların başında, sosyal olarak zaman kaybı yaşatan gündelik işlere dair hizmetler için, kısa sürede çözüm üretmesi geliyor. Geniş bayi ağı sayesinde, 5 saat gibi çok kısa bir süre içerisinde ürünü evinizden teslim alarak, 24 saat içerisinde evinize teslim etmektedir. Hızlı hizmeti sayesinde kendinize ve çevrenize gereken zamanı ayırabilir, sosyal hayatınıza ayıracağınız zamanı daha verimli ve eğlenceli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük kuru temizleme ağı Networkdry, 7 gün 24 saat online sipariş verebilme olanağı sunuyor. Zaman ya da mekân sınırlandırması olmadan, internet bağlantısı bulunan her yerden kuru temizleme siparişi verebilir, siparişler için kredi kartıyla ödeme ya da kapıda ödeme olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Kuru temizleme, ütüleme ve halı yıkama firmaları içerisinde kendi farkını yaratırken, sağlam bir yere sahip olan şirketimiz, optimum hizmet sunmasına rağmen, optimal fiyatlandırma yaparak müşterileri için ekonomik çözümler yaratır.

Saygılarımızla,

Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN