En Çok Tercih Edilenler

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
405,00
140,00
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
77,00
50,05
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
185,00
70,00
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
220,00
70,00
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
128,00
89,60
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
162,00
70,00
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
382,00
267,40
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
80,00
52,00
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
331,00
231,70
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
287,00
70,00
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
145,00
101,50
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
588,00
411,60

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı

Sıkça Sorulan Sorular

Servis personelimiz adresinize gelmeden 45 dk öncesinde sizi arıyor. Eğer evde yoksanız bir sonraki gün için organizasyonu tekrar oluşturuyor.

Hayır, Siz sadece kuru temizlemeye gidecek giysilerinizi hazır bulundurun. Servis personelimiz yanında getirdiği elbise poşeti ile giysilerinizi sizden teslim alacaktır.

200 TL minimum sepet tutarımız vardır.

Networdry.com olarak anlaşmalı bayilerimiz ve siz değerli müşterilerimiz arasında köprü vazifesi oluşturuyoruz. Giysileriniz, etiketlerinde bulunan kuru temizleme talimatlarına göre işlem görür. Herhangi bir zarar görmesi durumunda oluşturduğumuz kuru temizleme raporu ile giysiyi aldığınız firmaya zararın tazmini için talepte bulunuabilirsiniz. Eğer ki anlaşmalı kuru temizleme ortağımızdan kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse 0 bir şekilde tazminini gerçekleştiriyoruz.

Kuru temizleme işlemi sağlıklı ve güvenli olarak kabul edilir. Anlaşmalı kuru temizleme ortaklarımız organik çözücüler ve kimyasallar kullanılır, bu sayede giysiler hijyenik bir şekilde temizlenir. Kuru temizleme işlemi, su bazlı temizleme yöntemlerine kıyasla daha az su kullanır, bu da su kaynaklarının tasarruflu kullanılmasını sağlar.

Evet, Kuru temizleme hizmetine ütü dahildir.

Gelinliklerinizi maksimum 3-4 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Aksine kıyafetlerinizin ömrü kuru temizleme ile uzar. Kuru temizleme işleminde su detarjan kullanılmadığı için kumaşın dokusu yıpranmaz ve kullanım süresi uzar.

Dünyada ki hiç bir kuru temizlemeci leke çıkarma garantisi vermez. Çünkü, lekenin çıkma olasılığı oluştuğu zamana, lekenin ve kumaşın cinsine bağlıdır.

Tüm istek ve şikayetlerinizi 0850 433 1 379 nolu hattımızdan müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.

Alım ve teslim organizasyonu merkez ofisimiz tarafından yapılmaktadır. Süreci en verimli şekilde yürütmemiz gerektiği için en uygun anlaşmalı kuru temizleme ortağımızda işlemleriniz gerçekleşiyor.

Aynı gün için ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. En erken teslim zamanımız standart giysiler için 24 saat özel işlem gerektiren ürünler için 72 saattir. Halı için ise 7 gündür.

Giysilerinize herhangi bir ekstra işlem yapılacaksa müşteri temsilcilerimiz sizi arıyorlar ve onayınızı alıyorlar. Onayınızın olmadığı hiç bir işlemi gerçekleştirmiyoruz.

İstanbul, Ankara ve İzmir de hizmet vermekteyiz. Hangi ilçelere hizmet verdiğimizi www.networkdry.com/bolgeler linkinden kontrol edebilirsiniz.

Personellerimiz taşıma poşetleri ile kapınıza gelecekleri için siz sadece giysilerinizi hazırlayın bizim için yeter :)

Elbette Hayır. Personellerimiz sadece kapıdan alım ve teslim gerçekleştirmektedirler. Ev içerisine girmeleri kesinlikle yasaktır.

Ödemelerinizi websitemizden online kredi kartınız ile yapabildiğiniz gibi kapıda krei kartı ve nakit olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeleriniz BDDK onaylı İPARA ödeme sistemleri altyapısı ile güvenle gerçekleşiyor.

Siparişiniz kapınızdan alınmış ancak henüz işlem yapılmamış ise iptal durumunda 29,90 TL servis bedeli ödemekle yükümlüsünüz. İşlem yapılmış ürünün iadesi yapılmıyor.

Standart giysilerinizi 24 saatte teslim ediyoruz. Ancak özel işlem gerektiren giysilerinizin teslimi 72 saatti bulabiliyor.

Böyle bir zorunluluğunuz elbette yok. Ama bahşiş kimi memnun etmez ki ;)

Genellikle ürünün cinsine göre temizleme fiyatlarımız değişmektedir.

Ürünün cinsine göre değişmektedir. www.networkdry.com/fiyat_listesi linkinden tüm fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette, 0850 433 1 379 nolu müşteri hizmetleri hattımızdan sipariş güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

Ustalarımız kuru temizleme konusunda eğitim almış ve deneyim sahibi olan profesyonellerdir. Kuru temizleme işlemini etkili ve titiz bir şekilde yapabilmek için özel ekipman ve teknik bilgi gereklidir. Bu nedenle, anlaşmalı kuru temizleme ortaklarımız deneyimli ve uzman personellerle çalışırlar.

Hayır. Kuru temizlemeye verdiğiniz tüm ürünler, talimatına uygun ütüleme işleminden geçmektedir. Ütüleme işlemi için ayrıca ödeme yapmanız gerekmez.

200,00 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat hakkı kazanırsınız. 100,00 TL - 200,00 TL arasında olan siparişlerinizde teslimat ücretimiz 19,90 TL'dir.

Online olarak 7/24 www.networkdry.com adresimizden ve 21:00'a kadar 0850 433 1 379 nolu müşteri hizmetlerimizden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.Hafta içi 17:00'a kadar oluşturduğunuz siparişleriniz 5 saat içinde kapınızdan alınır 24 saat içinde kapınıza teslim edilir.17:00'dan sonra oluşturduğunuz siparişleriniz için ürünleriniz bir sonraki gün 5 saat içinde kapınızdan alınır.Cumartesi günü 13:00'a kadar oluşturduğunuz siparişleriniz 5 saat içinde alınıp, Pazar günü hizmet vermediğimiz için Pazartesi günü teslim edilir.

Hayır. Hiçbir ön ödeme yapmanız gerekmez. Örneğin 200,00 TL’lik sipariş oluşturdunuz 200,00 TL ödeme yaparsınız. Ödemelerinizi ister kredi kartı ile isterseniz kapıda nakit olarak yapabilirsiniz.

Evet. Dilediğiniz adresten siparişlerinizi verebilirsiniz. Ancak ürünlerin teslimatı, siparişi verdiğiniz adrese yapılacaktır. Ev adresinden verilen ürünler iş adresine, iş adresinden verilen ürünler ev adresine  teslim edilemez.

Ana sayfada bulunan "Mahalle Adını Giriniz" kutucuğuna siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresinizi mahalle adını girerek ürün sayfasına ulaşınız. Ürün sayfasında hangi ürünleri kuru temizlemeye veya ütülemeye vermek istiyorsanız o ürünün resmi üstüne gelip, ekle butonuna kaç adet ürününüz varsa basınız. Ürün ekleme işlemi bittikten sonra "DEVAM ET" tuşuna veya sepetinizdeki "SATIN AL" tuşuna basarak bir sonraki sayfaya ulaşınız. Networkdry üyesi iseniz "Kullanıcı Adı" ve "Şifre" bölümlerini doldurarak online olunuz. Networkdry kullanıcısı değilseniz "Hemen Üye Ol" tuşunu tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurunuz. Bir sonraki sayfada ürünlerinizin Alım ve Teslim tarihlerini seçiniz ve "SİPARİŞİ TAMAMLA" tuşuna basınız. Ödeme sayfasında ki size uygun ödeme seçeneğini seçerek siparişinizi bitirebilirisiniz.