kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

NETWORKDRY

            

Networkdry.com tüketici gözü ile tasarlanmış, birinci önceliği yüzde yüz tüketici memnuniyeti olan, Türkiye’nin lider kuru temizleme, ütüleme, halı yıkama ve lostra ağıdır. Kuru temizleme sektöründe en uygun fiyat, en hızlı hizmet, koşulsuz tüketici memnuniyeti hedefi ile yola çıkan Networkdry.com, sektördeki tecrübe ve birikimini uzman kadrosu ve yaygın bayi ağı ile tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.

 

Networkdry, yakın zamanda Nevzat Aydın, Burak Divanlıoğlu, Aydonat Atasever Sina Afra, Murat Özyeğin, Şevket Başev gibi Türkiye’nin önde gelen girişimcilerden oluşan bir grup yatırımcıdan yatırım desteği almıştır.

 

 

Sektörde emin adımlarla ilerleyen ve zamanınızı daha kaliteli geçirebilmenize olanak sağlayacak çözümler geliştiren Networkdry.com sayesinde, sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

 

 

Zamanınızı daha kaliteli geçirme şansı tanıyacak olan Networkdry.com sayesinde sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

 

 

Neden Networkdry.com?

 

Gündelik yaşamın yoğun temposu arasında hepimiz kendimize daha çok zaman ayırmak, ilgi duyduğumuz işlere odaklanmak, sevdiklerimizle birlikte olmak, kısacası kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirmek isteriz. Networkdry; çamaşır yıkamak, ütü yapmak, halı yıkamak gibi zorunlu işlerin verdiği zahmetten ve yarattığı zaman kaybından kurtulmanız için hayata geçirilmiş bir sisteme sahiptir. Uygun fiyatları, hızlı servisi ve kaliteli hizmet güvencesi ile her an parmaklarınızın ucunda yer alır.

 

Esnaf Dostu Kuru Temizleme Ağı

 

Networkdry.com sahip olduğu geniş bayi yelpazesi ile ülkemizin her noktasına kaliteli kuru temizleme, ütüleme ve halı yıkama hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Uzun yıllar sektöre emek vermiş deneyimli kuru temizleme işletmelerinin bir araya gelmesi ile oluşan bu güçlü yapı, aynı zamanda kuru temizleme sektörünü bir kaç firmanın tekelinde olmaktan çıkarmıştır. Bu çalışma felsefesi ile tamamen esnaf dostu bir kuru temizleme ağı oluşturulmuş, hem esnafların hem de müşterilerin çıkarları gözetilmiştir.

 

Networkdry olarak, müşterilerimizin beklentilerine hızlı ve doğru şekilde cevap vermek ilk hedefimizken, itibarımızı tüm menfaatlerin üzerinde tutmak, çalışma felsefemizdir.

 

 

Bizde Ön Ödeme, Kredi Yükleme Yok!

 

Son dönemde sıklıkla karşılaşılan oluşumlardan biri de, çağrı merkezleri aracılığı ile satılmakta olan ön ödemeli kuru temizleme paketleridir. Bu ön ödemeli paketler başlangıçta müşteri açısından cazip görünse de, liste fiyatları incelendiğinde avantajlı olmaktan uzaklaşır. Ön ödemeli kuru temizleme paketlerinde %50’ye varan indirimlerin bile, müşteri açısından fiyat avantajı sağlamadığı anlaşılacaktır.

 

Networkdry.com ön ödeme ya da kredi yüklemesi yapma gibi taleplerde bulunmaz. Piyasa seviyesinin altında sunduğu net ve sabit fiyatları ile müşterilerine en uygun fiyatı sunmayı hedefler. Örneğin Networkdry’da 3,90 TL ödeyerek yaptırılacak bir gömlek ütüsü için 300,00 TL – 600,00 TL aralığında fiyatlandırılan paketler satın almaya gerek yoktur. Sadece siparişinizin gerçek tutarını kart bilgilerinizi kullanarak sistemimizden ya da teslimat esnasında kapıda ödemeniz yeterli olacaktır.

 

 

7/24 Kolay Sipariş

 

0850 433 1 379 No.lu çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşarak ya da bilgisayar veya mobil cihazlarınızdan, haftanın 7 günü, 24 saat boyunca siparişlerinizi verebilirsiniz. Aynı zamanda ‘Benim Sayfam’ bölümünden geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Kapıdan Kapıya Hızlı Kuru Temizleme ve Ütüleme Hizmeti

 

Hızlı ve kaliteli çözümler üreten Networkdry, kapıdan kapıya kuru temizleme sistemiyle çalışıyor. Temizliğine önem verdiğiniz tüm ürünlerinizi 5 saat içerisinde kapınızdan teslim alır ve en geç 24 saat içerisinde, kullanıma hazır bir şekilde kapınıza teslim eder.
 

Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN