Hemen ücretsiz üye ol anında 100₺ Networkdry hesabına yüklensin. HEMEN ÜYE OL >>

En Çok Tercih Edilenler

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
246,06
159,94
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
49,43
32,13
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
104,36
67,83
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
63,38
44,37
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
99,96
64,97
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
141,71
92,11
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
246,06
172,24
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
51,63
33,56
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
213,11
149,18
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
184,55
129,19
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
71,83
50,28
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
378,98
265,29

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı Hopi Banner Üye Ol 100 Para Puan Kazan
Ütüleme seperat Peçete Ütüleme
Peçete Ütüleme
Sorunuz mu var?
Destek ve Yardım Hattı:
0850 433 1 379

Peçete Ütüleme

%30 İndirim
35,15 ₺24,61 ₺
Hemen Alım 24 Saatte Teslim
Hemen Alım24 Saatte Teslim
60 Tl ve Üzeri Ücretsiz Servis
200 TL ve üzeri Ücretsiz Servis

Peçete Kuru Temizleme ve Ütüleme

Peçete; Halk arasında el emeği göz nuru olarak bilinen, her genç kızın evlenmeden önce çeyizinde mutlaka bulundurduğu el yapımı bir çeşit küçük örtüdür. Hem düz hem de nakış el işi ile yapılan bu peçeteler kültürümüzde önemli bir yer tutmaktadır. Televizyon gibi elektronik aletlerin üzerini örtmek için kullanılabildiği gibi, sehpa ve masaların üstleri için farklı farklı motiflerle bezenmiş peçete ve örtüler  bulunmaktadır.

Bu tür peçete gibi çeyiz ürünleri uzun yıllar saklanabilmesi ve kullanılabilmesi için özel bir yıkama ve ütülemeye ihtiyaç duymaktadır. Biz networkdry.com olarak size en pratik ve en ekonomik temizleme yöntemi olarak networkdry kuru temizleme hizmetimizi önermekteyiz. Çünkü piyasanın en ekonomik ve en kaliteli hizmetini sunmaktayız.

 • Neden Networkdry.com?

Sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz peçete kuru temizleme, peçete yıkama ve peçete ütüleme hizmetlerimiz ile kapınızdan 5 saat içinde temizlenecek dantelli veya dantelsiz tüm peçetelerinizi alıyoruz, 24 saat içinde temizledikten sonra size geri teslim ediyoruz. Bu bakımdan en hızlı kuru temizleme hizmetini biz sunuyoruz. Üstelik sizi kuru temizleme arama zahmetinden kurtarmış oluyoruz.

Sitemiz üzerinden alacağınız tüm ev tekstil ürünleri kuru temizleme veya yıkama hizmetlerimizde herhangi bir ekstra ücret, servis ücreti veya paket bedeli ödemezsiniz. Sadece kuru temizleme bedelini ödersiniz. Bu yüzden piyasaya göre en uygun fiyatlarda hizmet almış olursunuz.

Sitemizde SSL güvenlik sertifikaları sayesinde en hızlı ve en güvenli kredi kartı ile alışveriş imkânına sahip olursunuz. Üstelik dilerseniz ödemeleri taksit ile veya kapıda nakit olarak yapabilmektesiniz.

Sitemizde dantelli peçete kuru temizleme, peçete yıkama ve dantel ütüleme hizmetlerimize ek olarak aşağıdaki hizmetleri de sunuyoruz.

 • Erkek giysileri için kuru temizleme: Ceket kuru temizleme, takım elbise kuru temizleme, pantolon kuru temizleme, pantolon yıkama ve ütüleme, gömlek, kravat ve papyon yıkama ve ütüleme, smokin kuru temizleme ve smokin ütüleme, mont ve kaban kuru temizleme ve ütüleme
 • Bayan giysileri için kuru temizleme:
  • Günlük elbiseler: Etek kuru temizleme, gömlek yıkama ve ütüleme, elbise yıkama ve ütüleme, t-shirt yıkama ve ütüleme, atlet ve fanila yıkama ve kuru temizleme, hırka, bluz, kazak gibi kışlık giysi kuru temizleme ve ütüleme,
  • İpekli giysiler: İpek gömlek yıkama, ipek gömlek kuru temizleme, ipek abiye ve tuvalet kuru temizleme, ipek takım elbise kuru temizleme ve yıkama,
  • Resmi kıyafetler: Döpiyes kuru temizleme, bayan takım elbise kuru temizleme, tayyör kuru temizleme, gelinlik kuru temizleme, kürk kuru temizleme, tayyör ve döpiyes ütüleme
 • Ev tekstili ürünleri için kuru temizleme: Battaniye yıkama ve ütüleme, yatak örtüsü yıkama ve ütüleme, nevresim kuru temizleme, tül yıkama ve ütüleme, yorgan yıkama ve ütüleme, çarşaf yıkama ve ütüleme, battaniye kuru temizleme,
 • Çocuk elbiseleri için kuru temizleme: Çocuk takım elbiseleri kuru temizleme, pelüş oyuncak yıkama ve ütüleme, kız çocuğu etek kuru temizleme ve ütüleme, pantolon, gömlek yıkama ve ütüleme, mont, kaban ve kazak gibi çocuk kışlık giysilerinin ütülenmesi ve kuru temizlemesi, yazlık çocuk tulumlarının yıkanma ve ütülenmesi hizmetlerimiz.

Biz networkdry.com olarak hatıralarınızı, en az sizin kadar kıymetli görüyor ve hassasiyetinizi de dikkate alarak size hizmet sunuyoruz. Biz gerek kuru temizleme gerekse de yıkama ve ütüleme hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul etmiş büyük bir kuru temizleme ağıyız.