En Çok Tercih Edilenler

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
405,00
140,00
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
77,00
50,05
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
185,00
70,00
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
128,00
89,60
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
220,00
70,00
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
162,00
70,00
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
382,00
267,40
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
80,00
52,00
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
331,00
231,70
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
287,00
70,00
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
145,00
101,50
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
588,00
411,60

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı
Ütüleme seperat Pantolon Ütüleme (Deri & İpek & Saten)
Pantolon Ütüleme (Deri & İpek & Saten)
Sorunuz mu var?
Destek ve Yardım Hattı:
0850 433 1 379

Pantolon Ütüleme (Deri & İpek & Saten)

%30 İndirim
215,00 ₺150,50 ₺
Hemen Alım 24 Saatte Teslim
Hemen Alım24 Saatte Teslim
60 Tl ve Üzeri Ücretsiz Servis
350 TL ve üzeri Ücretsiz Servis

Deri Pantolon Kuru Temizleme ve Ütüleme

Erkek olsun, kadın olsun herkes için pantolon büyük bir öneme sahip, her alanda kullanılan, farklı kumaş tiplerinde hazırlanmış bir giysidir. Genellikle erkekler için kullanılır; ancak bayanlara özel dikim pantolonlarda bulunmaktadır. Kot pantolonlardan, deri pantolonlara ve kayak pantolonlarına kadar birçok farklı pantolon çeşidi bulunmaktadır. Özel gün ve gecelerden, okul, iş, gündelik giyime kadar birçok kullanım alanına sahip olan pantolonların, tümü birbirinden farklı yıkanma ve temizlenme önerisi ile satılmaktadır. Normalde özel bazı kumaşlardan imal edilmemiş pantolonların evde temizlenmesi kolaydır; ancak harcanacak su, elektrik (hem yıkama, hem ütüleme), zaman gibi birçok faktör sebebiyle hiç pratik değildir.

  • Pantolon Temizlemenin En Kolay Yolu

Pantolon ütülemek de yıkamak kadar yorucu bir işlemdir. Eğer bilmeyen birine teslim edilirse pantolonun kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmaz olur. Birçok yıkama özelliğine sahip farklı kumaşlardan hazırlanmış pantolonların, kuru temizleme ile yıkanması gayet pratik bir çözüm olacaktır. Kuru temizleme işi size sevdiklerinizle daha fazla vakit harcamanıza imkân tanıyan, size zaman kazandıran en pratik çözümdür. Ancak uzman olmayan, herhangi bir denetimden geçmemiş bir kuru temizleme ile çalışmak risklidir. Kuru temizleme işletmesinin denenmesi başka bir işletmeye de benzememektedir. Nihayetinde teslim etiğiniz, sizin en sevdiğiniz giysiniz olabilir. Eğer hizmetten memnun kalmazsanız, pantolonunuzun temizlenmemesi dışında, belki pantolonunuzu bir daha asla kullanamayabilirsiniz.

  • En İyi Kuru Temizlemeyi Nereden Bulabilirim?

Bu sebeple biz networkdry.com olarak sitemizi tavsiye etmekteyiz. Sitemiz üzerinden ön ödemede bulunmadan, 500’ün üzerinde anlaşmalı bayimiz ile pantolonlarınızı ve diğer giyim eşyalarınız ile ev tekstili ürünlerinizi kapınızdan alıp kuru temizlemesini yapıp, yine 24 saat içerisinde kapınıza kadar en uygun fiyatla getiriyoruz.

  • Neden Networkdry?

Biz % 100 müşteri memnuniyetini benimsemiş bir firmayız. Sıkı bir denetim, inceleme ve analiz sürecinden sonra en uygun kuru temizleme işletmeleri ile bayilik anlaşması yaptığımız için hizmetlerimizin mükemmel olmasına gayret gösteriyoruz. Networkdry.com sitesi üzerinden pantolon kuru temizleme, takım elbise kuru temizleme, palto kuru temizleme gibi birçok kuru temizleme hizmeti ile birlikte yıkama ve ütüleme işlerinizi de yaptırabilmektesiniz. Sitemiz üzerinden ev hanımlarına faydamızın dokunacağını düşündüğümüz yorgan, battaniye, nevresim, havlu gibi ev tekstili ürünlerinin de kuru temizleme, yıkama ve ütüleme hizmetlerini verebilmekteyiz.

Sizin için önemli tüm giysilerinizi, ister küçük, ister büyük olsun, önemli ve önemsiz ayrımı yapmadan hepsini önemli ve değerli görüp, size en iyi hizmeti tüm Türkiye’de 500’ü aşkın noktada profesyonel bir şekilde yürütmenin haklı gururunu yaşayan büyük bir kuru temizleme ağıyız.