Hemen ücretsiz üye ol anında 100₺ Networkdry hesabına yüklensin. HEMEN ÜYE OL >>

En Çok Tercih Edilenler

Kampanya
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
299,90
149,95
Kampanya
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
56,85
28,43
Kampanya
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
137,00
68,50
Kampanya
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
95,06
38,02
Kampanya
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
162,90
81,45
Kampanya
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
119,90
59,95
Kampanya
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
282,97
141,49
Kampanya
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
59,37
29,69
Kampanya
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
245,08
122,54
Kampanya
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
212,23
106,12
Kampanya
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
107,74
43,10
Kampanya
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
435,83
217,92

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı
Kuru Temizleme seperat Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Sorunuz mu var?
Destek ve Yardım Hattı:
0850 433 1 379

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)

%35 İndirim
299,90 ₺194,94 ₺
Hemen Alım 24 Saatte Teslim
Hemen Alım24 Saatte Teslim
60 Tl ve Üzeri Ücretsiz Servis
200 TL ve üzeri Ücretsiz Servis

Ciddiyetin, şıklığın ve düzenliliğin sembolü takım elbise, özellikle çalışan erkeklerin olmazsa olmazı durumundaki bir kıyafet türüdür. Evlenirken, işe giderken, ciddi toplantılarda, cenazelerde, kısacası önemli her olayda erkeklerin giyim konusunda ilk akla gelen tercihleri takım elbisedir. Takım elbiselerin üretimi, bakımı ve temizlemesi diğer birçok kıyafet türüne göre daha fazla dikkat ve emek ister. Dikkatli bir şekilde baktığımızda, takım elbiselerin içlerinde yer alan etikette Sadece kuru temizleme şeklinde bir uyarı görürüz. Bunun nedeni, takım elbisenin üretiminde kullanılan malzemelerin önemli bir kısmının geleneksel temizleme yöntemleri sonrasında yıpranma riski taşımasıdır. Yün, ipek ya da kaşmir gibi malzemelerden üretilmiş olan ya da kumaş içeriklerinde bu malzemeler bulunan takım elbiselerin en büyük düşmanlarından biri, evlerde kullanılan çamaşır makineleridir. Bu durum sadece takım elbiseler için değil, tüm yünlü giysiler için geçerlidir. Ancak, her ne kadar diğer yünlü kıyafetler elde yıkanabilse de bu çözüm takım elbise için geçerli değildir. Sonuç olarak, eğer takım elbise temizliği gerekiyorsa, karşımıza çıkan en sağlıklı ve doğruluğu kanıtlanmış çözüm kuru temizlemedir.

Takım Elbise Kuru Temizleme Fiyatları

Takım elbiseler genellikle pahalı ve değerli kıyafetler olsa da takım elbise kuru temizleme fiyatları oldukça uygundur. Takım elbisenin doğru bir şekilde kuru temizleme işleminden geçmesi ve devamında dikkatli kullanılması durumunda, uzun yıllar rengini ve görünüşünü koruyacaktır. Bu açıdan bakıldığında, takım elbise kuru temizleme ücreti, sağladığı fayda nedeniyle oldukça düşük kalacaktır.

Takım Elbise Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

Takım elbise kuru temizleme uygulaması, bu konuda deneyimli kişiler tarafından, dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir uygulamadır. Dikkatli ve doğru miktarda kullanılması gereken temizleyicilerle yapılan kuru temizleme işlemi, bu konuda deneyimsiz kişiler tarafından gerçekleştirildiği takdirde takım elbisede geri dönüşü olmayan hasarlara neden olabilmektedir. Öncelikle bilinmesi gereken, adı her ne kadar “kuru temizleme” olsa da bu uygulama “kuru” bir şekilde değil, çok güçlü bazı sıvı temizleyici kimyasallar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle, hangi kıyafetin ya da kumaşın ne kadar süre ile ve ne kadar temizleyici kullanarak temizlenmesi gerektiğini bilen kişiler tarafından yapılmayan bir kuru temizleme işlemi sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Takım elbisenin kuru temizleme uygulamasından geçtikten sonra daha uzun süre temizliğe ihtiyaç duymadan kullanılabilmesi veya kumaşının ya da modelinin yıpranmaması için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

  • Takım elbiseyi asarken, içini dışına çevirerek asın.
  • Takım elbiseyi çamaşır makinesinde yıkamayın.
  • Üzerindeki lekeleri ya da kirleri bir fırça yardımı ile çıkarabildiğiniz sürece ya da kokusunda veya görüntüsünde sizi rahatsız eden bir durum olmadığı sürece, takım elbisenizi temizlemeye çalışmayın.
  • Takım elbise üzerinde yer alan lekeleri çıkarmak için herhangi bir temizleyici kullanıyorsanız, lekelerin inatçılığına bakın. Eğer bir leke çıkmamakta inat ediyorsa, temizlemeye devam etmeyin. Bu tür bir durum sonucunda, kullanmakta olduğunuz temizlik maddesi lekenin daha fazla alana yayılmasına ve kumaşa işlemesine neden olabilir.

Takım Elbise Kuru Temizleme Ne Kadar Sürer?

Networkdry, Türkiye’nin en geniş kuru temizleme bayi ağına sahiptir ve konusunda uzman ekiplerle, ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri en düşük fiyatlarla sunmaya çalışmaktadır. Online sipariş sistemi sayesinde 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdaki Networkdry, siz sipariş verdikten sonraki 5 saat içerisinde giysinizi adresinizden alır ve 24 saat içerisinde temizleyip tekrar adresinize bırakır. Bu sayede hem zaman hem de fiyat maliyetinizi azaltır. Kuru temizleme fiyatları ya da merak ettiğiniz diğer kuru temizleme hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz, web sitemizde yer alan iletişim formunu kullanabilir, yine web sitemizde bulunan anlık görüşme uygulamasından faydalanabilir ya da 0850 433 1 379 numaralı telefonu arayabilirsiniz.