Hemen ücretsiz üye ol anında 100₺ Networkdry hesabına yüklensin. HEMEN ÜYE OL >>

En Çok Tercih Edilenler

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
189,28
132,50
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
38,03
26,62
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
80,28
56,20
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
63,38
44,37
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
76,90
53,83
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
109,01
76,31
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
189,28
132,50
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
39,72
27,80
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
163,93
114,75
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
141,96
99,37
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
71,83
50,28
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
291,53
204,07

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı Hopi Banner Üye Ol 100 Para Puan Kazan
Kuru Temizleme seperat Smokin Takımı Kuru Temizleme (2 Parça)
Smokin Takımı Kuru Temizleme (2 Parça)
Sorunuz mu var?
Destek ve Yardım Hattı:
0850 433 1 379

Smokin Takımı Kuru Temizleme (2 Parça)

%30 İndirim
240,83 ₺168,58 ₺
Hemen Alım 24 Saatte Teslim
Hemen Alım48 Saatte Teslim
60 Tl ve Üzeri Ücretsiz Servis
200 TL ve üzeri Ücretsiz Servis

Smokin Kuru Temizleme ve Ütüleme Hizmeti

Erkekler için özel gün ve gecelerde erkek şıklığını, resmiyetini ve ciddiyetini sağlayan en önemli giysi smokindir. Smokinler ipek ve benzeri kaliteli ve pahalı kumaşlar ile kişiye özel dikim yapıldığından normal takım elbiselere göre daha pahalıdır. Gerek kullanılan malzeme ve gerekse de smokinin önemi, onun sadece kuru temizleme ile temizlenmesini mümkün kılmaktadır.

Çünkü bilindiği gibi kuru temizleme de özellikle su kullanılmadan temizleme yapıldığı için smokinin herhangi bir zarar görmesi önlenmiş olur. Üstelik kuru temizleme bölgesel bir temizleme yapmaktadır. Yani smokinin sadece bir yerinde çıkmayan bir leke varsa, o bölgeye ve lekenin türüne göre kumaşa zarar vermeyen bir tür solüsyon kullanılarak temizleme yapılır.

  • Neden Networkdry.com?

Biz networkdry.com olarak yıllardır konusunda uzman, bilgili, becerikli personeli bulunan kuru temizleme işletmeleri ile çalışmakta olduğumuz için en kaliteli, en uygun fiyatlı smokin kuru temizleme hizmeti sunmaktayız. Sitemiz üzerinden diler kredi kartına taksit imkânı ile ürün alabileceğiniz gibi, dilerseniz de kapıda ürün tesliminde nakit olarak ta ödeme yapabilmektesiniz. Smokin temizlemek için herhangi bir paket ücreti veya ön ödeme yapmanıza gerek olmadığından piyasadaki en uygun fiyatlı kuru temizleme hizmeti sadece networkdry.com sitemizdedir.

Gerek bayi seçerken kullandığımız kalite sistemimiz olsun, gerek daha önce hizmet götürdüğümüz müşterilerimizin % 100 memnuniyeti olsun, bizim en önemli değerlerimizdir. Çünkü biz müşterilerimizi “parası alınacak kişi” gözü ile görmüyoruz. Problemlerinin çözülmesi gereken yegâne dostlarımız olarak görüyoruz. Bu yüzden de sadece smokin veya takım elbise kuru temizleme hizmetimizde değil, bir çorap ve atlet kuru temizlemesini dahi en kaliteli şekilde yapmaktayız.

  • Networkdry.com’da Verilen Hizmetler Nelerdir?

Sitemiz üzerinden smokin kuru temizleme ve ütüleme hizmetlerine ek olarak, aşağıdaki ürün gruplarında da kuru temizleme ve ütüleme hizmeti sunmaktayız.

  • Erkek giysileri için kuru temizleme: Ceket kuru temizleme, takım elbise kuru temizleme, pantolon kuru temizleme ve ütüleme, gömlek, kravat ve papyon ütüleme, smokin kuru temizleme ve smokin ütüleme, mont ve kaban kuru temizleme ve ütüleme
  • Bayan giysileri için kuru temizleme:
    • Günlük elbiseler: Etek kuru temizleme, gömlek ütüleme, elbise ütüleme, t-shirt ütüleme, atlet ve kuru temizleme, hırka, bluz, kazak gibi kışlık giysi kuru temizleme ve ütüleme,
    • İpekli giysiler: İpek gömlek yıkama, ipek gömlek kuru temizleme, ipek abiye ve tuvalet kuru temizleme, ipek takım elbise kuru temizleme ve yıkama,
    • Resmi kıyafetler: Döpiyes kuru temizleme, bayan takım elbise kuru temizleme, tayyör kuru temizleme, gelinlik kuru temizleme, kürk kuru temizleme, tayyör ve döpiyes ütüleme

Biz networkdry.com olarak hatıralarınızı, en az sizin kadar kıymetli görüyor ve hassasiyetinizi de dikkate alarak size hizmet sunuyoruz. Biz gerek kuru temizleme ve gerekse de yıkama ve ütüleme hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul etmiş büyük bir kuru temizleme ağıyız.