En Çok Tercih Edilenler

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
299,90
194,94
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
56,85
36,95
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
137,00
89,05
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
100,06
70,04
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
162,90
105,89
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
119,90
77,94
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
282,97
198,08
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
59,37
38,59
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
245,08
171,56
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
212,23
148,56
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
112,74
78,92
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
435,83
305,08

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı
Kuru Temizleme seperat Perde Kuru Temizleme M2 (Kadife & Saten)
Perde Kuru Temizleme M2 (Kadife & Saten)
Sorunuz mu var?
Destek ve Yardım Hattı:
0850 433 1 379

Perde Kuru Temizleme M2 (Kadife & Saten)

%30 İndirim
100,00 ₺70,00 ₺
Hemen Alım 24 Saatte Teslim
Hemen Alım72 Saatte Teslim
60 Tl ve Üzeri Ücretsiz Servis
350 TL ve üzeri Ücretsiz Servis

Saten Perde Kuru Temizleme ve Ütüleme

Gerek gün ışığının engellenebilmesi, gerekse de ev mahremiyetinin korunması adına dışardan içeriyi göstermeyecek şekilde pencereyi örten tekstil ürününe perde denir. Perdeler birçok farklı renk ve tasarımda imal edilirler. Elyaf, kadife ve normal kumaşlardan imal edilmektedir. Perdeler hem ev içinin şıklığını ve mobilyaların uyumunu tamamlamak için kullanılır, hem de ev mahremiyetini korumak için kullanılır.

Perdeler sigara dumanından, ortamdaki tozlardan ve dış etkenlerden çok çabuk etkilenip kirlenebilen tekstil ürünleridir. Özellikle belli dönemlerde temizlenmesi hem perde kumaşını koruyacak, hem de uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

 • Neden Networkdry?

Bu bakımdan perde yıkamanın en pratik yöntemi olarak networkdry.com olarak sizlere kendi kuru temizleme ve yıkama hizmetlerimizi önermek istiyoruz. Biz perde yıkama, perde kuru temizleme ve perde ütüleme hizmetlerinde tüm Türkiye’de hizmet veren 500’ün üzerinde bayisi olan bir kuruluşuz. Türkiye’nin ilk online kuru temizleme ağına sahip % 100 müşteri memnuniyetini esas edinmiş büyük bir firmayız. Biz kuru temizleme hizmetimizde % 100’e yakın temizleme garantisi ile en kaliteli yıkama ve ütüleme hizmetlerini sunmaktayız.

Sitemiz üzerinden sunduğumuz hizmetlerimizin özellikleri kısaca şunlardır.

 • Tüm hizmet alımlarında 5 saat içinde kapınızdan alıyoruz, 24 saat içinde teslim ediyoruz.
 • Kredi kartına taksit veya tek çekim şeklinde ödeme yapabildiğiniz gibi, dilerseniz kapıda da nakit olarak ödeyebilirsiniz.
 • Tüm bayilerimizden aynı üstün kalitede hizmet alırsınız.
 • Mesai saatlerimiz içinde müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir, dilediğiniz kuru temizleme, yıkama ve ütüleme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sitemizden kadife elyaf perdeleri kuru temizleme, perde yıkama ve perde ütüleme hizmetlerimize ek olarak aşağıdaki şu hizmetleri de alabilirsiniz.

 • Erkek giysileri için kuru temizleme: Ceket kuru temizleme, takım elbise kuru temizleme, pantolon kuru temizleme, pantolon yıkama ve ütüleme, gömlek, kravat ve papyon yıkama ve ütüleme, smokin kuru temizleme ve smokin ütüleme, mont ve kaban kuru temizleme ve ütüleme
 • Bayan giysileri için kuru temizleme:
  • Günlük elbiseler: Etek kuru temizleme, gömlek yıkama ve ütüleme, elbise yıkama ve ütüleme, t-shirt yıkama ve ütüleme, atlet ve fanila yıkama ve kuru temizleme, hırka, bluz, kazak gibi kışlık giysi kuru temizleme ve ütüleme,
  • İpekli giysiler: İpek gömlek yıkama, ipek gömlek kuru temizleme, ipek abiye ve tuvalet kuru temizleme, ipek takım elbise kuru temizleme ve yıkama,
  • Resmi kıyafetler: Döpiyes kuru temizleme, bayan takım elbise kuru temizleme, tayyör kuru temizleme, gelinlik kuru temizleme, kürk kuru temizleme, tayyör ve döpiyes ütüleme
 • Ev tekstili ürünleri için kuru temizleme: Battaniye yıkama ve ütüleme, yatak örtüsü yıkama ve ütüleme, nevresim kuru temizleme, tül yıkama ve ütüleme, yorgan yıkama ve ütüleme, çarşaf yıkama ve ütüleme, battaniye kuru temizleme,
 • Çocuk elbiseleri için kuru temizleme: Çocuk takım elbiseleri kuru temizleme, pelüş oyuncak yıkama ve ütüleme, kız çocuğu etek kuru temizleme ve ütüleme, pantolon, gömlek yıkama ve ütüleme, mont, kaban ve kazak gibi çocuk kışlık giysilerinin ütülenmesi ve kuru temizlemesi, yazlık çocuk tulumlarının yıkanma ve ütülenmesi hizmetlerimiz.

Biz networkdry.com olarak hatıralarınızı, en az sizin kadar kıymetli görüyor ve hassasiyetinizi de dikkate alarak size hizmet sunuyoruz. Biz gerek kuru temizleme gerekse de yıkama ve ütüleme hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul etmiş büyük bir kuru temizleme ağıyız.