En Çok Tercih Edilenler

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
405,00
140,00
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
77,00
50,05
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
185,00
70,00
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
220,00
70,00
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
128,00
89,60
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
162,00
70,00
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
382,00
267,40
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
80,00
52,00
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
331,00
231,70
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
287,00
70,00
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
145,00
101,50
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
588,00
411,60

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı
Kuru Temizleme seperat Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Sorunuz mu var?
Destek ve Yardım Hattı:
0850 433 1 379

Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)

%62 İndirim
185,00 ₺70,00 ₺
Hemen Alım 24 Saatte Teslim
Hemen Alım24 Saatte Teslim
60 Tl ve Üzeri Ücretsiz Servis
350 TL ve üzeri Ücretsiz Servis

Günümüzde hem erkekler hem de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen ortak giysilerin başında pantolon gelmektedir. Erkeklerin standart kıyafeti durumunda olan pantolon, sağladığı konfor ve hareket özgürlüğü sayesinde kadınların gardıroplarında da her geçen gün daha fazla yer kaplamakta, birçok kadın için en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca, üreticiler de farklı kumaşlar, modeller ve kalite seviyelerinde pantolonlar üretmektedir.

Günlük hayatımızda bu kadar yer kaplayan bir giysi doğal olarak kirlenmeye de meyilli olmaktadır. Sık kirlenen ve temizlemesi ayrı, ütülemesi ayrı bir dert olan pantolonlar için çeşitli çözümler bulunmaktadır ve bunlar arasında en fazla başvurulan yöntem, çamaşır makinesi kullanarak evde yapılan temizlik işlemidir. Kolaylıkla vazgeçilebilecek pantolonlar için uygun bir çözüm olan çamaşır makinesi, özellikle çok para ödenerek satın alınan ya da uzun süre kullanmayı planladığımız pantolonlar için ise çözümden çok sorun kaynağı olmaktadır. Pantolonun etiketinde yer alan yıkama talimatlarına ne kadar uyarsak uyalım, kısa bir süre içerisinde bu pantolonların renklerinin solduğunu ya da yapılarının bozulduğunu görebiliriz. Bu durum özellikle kot pantolonlarda daha hızlı bir şekilde karşımıza çıkar. Kot pantolonlar her ne kadar dayanıklı gibi görünseler de çamaşır makinesi ve deterjan kullanımına karşı diğer pantolonlara oranla daha dayanıksızdırlar ve ilk birkaç yıkama sonrasında bile renklerini kaybetmeye başladıklarına, kumaşlarının eskisi kadar dökümlü durmadığına şahit olabiliriz.

Bu tür durumlarla karşılaşmamanın yolu pantolon kuru temizleme işleminden geçmektedir. Pantolon kuru temizleme işlemi, pantolonun türüne göre değişen bir işlemdir ve doğru şekilde yapıldığında, pantolonların ömrünü oldukça uzatabilmektedir.

Pantolon Kuru Temizleme Nasıl Yapılır? 

Bu sorunun cevabı, daha önce de belirttiğimiz gibi pantolonun kumaşına göre değişiklik göstermektedir. Kumaş pantolon için uygulanan kuru temizleme işlemi ile kot pantolon için uygulanan kuru temizleme işlemi farklılık göstermektedir.

Kumaş Pantolon Kuru Temizleme

Kuru temizleme uygulaması öncesinde, pantolon üzerinde herhangi bir leke varsa, bu leke üzerinde temizleme işlemi yapılır. Böyle bir durum varsa, bu lekenin kuru temizleme uzmanına belirtilmesi gerekir. Aksi halde, kolaylıkla fark edilmeyen bir leke varsa ve bu leke kuru temizleme uzmanına bildirilmemişse, gözden kaçabilir. Leke temizleme işlemi sonrasında, pantolonun genel temizliği yapılır ve kurutulur. Kurutma işlemi sonrasında kumaş pantolon doğru ısıda ütülenerek ilk günkü görünümüne kavuşturularak sahibine teslim edilir.

Kot Pantolon Kuru Temizleme

Kot pantolonların başlıca düşmanları olan ev tipi çamaşır makineleri ve güçlü deterjanlar yerine kot pantolon kuru temizleme uygulamasını tercih etmek hem lekelerin kesin olarak çıkarılmasını hem de kot pantolonun rengini ve dökümünü kaybetmeden ömrünün uzamasını sağlamaktadır. Kot pantolon kuru temizleme uygulamasında, diğer kumaş türlerinden farklı olarak, kot kumaşa uygun temizleyiciler kullanılır ve bu sayede kumaşın özelliklerinin bozulmasının önüne geçilir. Burada önemli olan konu, temizlik işleminin uzman kişilerce ve titizlikle yapılmasıdır. Bir kot pantolon, doğru ellerde temizlendiği sürece hem rengini hem de kumaş özelliklerini yıllarca korur.

Neden Networkdry?

Türkiye’nin en geniş kuru temizleme ağı olan Networkdry, uzman kuru temizleme ekipleri ile kıyafetlerinizi adresinizden teslim alıp temizler ve 24 saat içerisinde tekrar adresinize teslim eder. Uygun fiyatlı kuru temizleme çözümlerinin yanı sıra, giysilerinizi evinizden alarak size zamandan da kazandıran Networkdry, web sitesi üzerinden günün her saatinde kuru temizleme siparişi verebilmenize olanak tanır.

Networkdry kuru temizleme hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 433 1 379 numaralı telefonu arayabilir ya da web sitemizde yer alan İletişim Formu aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.