Hemen ücretsiz üye ol anında 100₺ Networkdry hesabına yüklensin. HEMEN ÜYE OL >>

En Çok Tercih Edilenler

Kampanya
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
299,90
149,95
Kampanya
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
56,85
28,43
Kampanya
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
137,00
68,50
Kampanya
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
95,06
38,02
Kampanya
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
162,90
81,45
Kampanya
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
119,90
59,95
Kampanya
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
282,97
141,49
Kampanya
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
59,37
29,69
Kampanya
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
245,08
122,54
Kampanya
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
212,23
106,12
Kampanya
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
107,74
43,10
Kampanya
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
435,83
217,92

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı
Kuru Temizleme seperat Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Sorunuz mu var?
Destek ve Yardım Hattı:
0850 433 1 379

Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)

%30 İndirim
282,97 ₺198,08 ₺
Hemen Alım 24 Saatte Teslim
Hemen Alım24 Saatte Teslim
60 Tl ve Üzeri Ücretsiz Servis
200 TL ve üzeri Ücretsiz Servis

Kışın gelmesi ile birlikte, sürekli giymek zorunda kaldığımız kıyafetlerin başında kaban ve parka gelir. Diğer kıyafetlere göre daha kalın, daha pahalı ve kış boyunca daha fazla giyilen parka ve kaban; temizlemesi, bakımı ve saklanması en zor kıyafetler arasında yer alır. Kazak ya da pantolon gibi görece uygun fiyata sahip olmadıklarından, kaban ve parka bakımını doğru yapmak diğer kıyafetlere göre daha önemli olur. Kış bitip de dolaba kaldırılan ve aylarca kapalı bir ortamda kalan kaban ve parka gibi kıyafetler, bulundukları ortamın şartlarından dolayı, koku ve bakteri oluşumuna da meyillidirler. Bu nedenle, kaban ve parka gibi pahalı ve temizlemesi zor kıyafetleri doğru şekilde temizleyip, özenli bir şekilde ambalajlayarak saklamak gerekir. Kışın giydiğiniz favori montlarınız için de mont kuru temizleme fiyatları listemizi inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kaban ve Parka Nasıl Temizlenir? 

Kaban ve parka gibi giysiler; kazak, pantolon ya da gömlek gibi kıyafetlere göre çok daha kalın kumaşlardan ve genellikle birkaç kat olarak üretilir. Bu nedenle, kaban ve parka temizliğini elde ya da ev tipi makinede yapmak hem giysinin yapısını bozucu etkiler ortaya çıkarır hem de yeterince temizleme olanağı sağlamaz. Kirlenme durumuna göre, kaban ve parka gibi kıyafetlerin yılda en azından iki kere (kışın başında ve sonunda olmak üzere) temizlenmesinde fayda vardır.

Kaşe Kumaşlı Kabanlar Nasıl Temizlenir?

Kaşe kaban ya da parka temizliği, kumaşın yapısından dolayı dikkat gerektiren bir işlemdir. Kaşe malzemeden üretilen kaban ve parkaların genelinin iç etiketlerinde “Kuru temizleme” ibaresini görebilirsiniz. Bu tarz giysiler, kumaşlarının yapısından dolayı sulu yıkamaya uygun değildir ve eğer çamaşır makinesinde ya da elde yıkamaya çalışırsanız, kumaşın yapısının bozulduğunu ve suya yün bıraktığını görebilirsiniz.

Suni Kumaşlı Kaban ve Parka Nasıl Temizlenir?

Polyester ya da suni kumaş kullanılarak üretilmiş kaban ve parka gibi giysiler, iç etiketinde farklı bir uyarı yoksa, çamaşır makinesinde, düşük ısıda ve yünlüler için uygun olan programda yıkanabilir. Daha yüksek sıcaklık ya da hızlarda, suni kumaşların deforme ihtimali olacağından, özellikle sıcaklık konusuna dikkat etmenizi öneririz.

Süet Kaban Nasıl Temizlenir? 

Kabanlar arasında en nazik, temizliği ve bakımı en zor olan tür süet kabanlardır. Süet, hayvanların derisinin yumuşak kısımlarından üretilir ve bu nedenle de oldukça narin bir yapıya sahip olur. Normal şartlarda bile kiri daha fazla tutan ve deforme olmaya daha müsait olan süet kabanlar, özel köpükler ya da losyonlar kullanılarak temizlenebilir. Tabii bu temizlik işlemi kirin miktarına ve yapısına göre de değişkenlik gösterir. Eğer kolay çıkabilen ve kısa süre önce bulaşmış kirlerden kurtulmak istiyorsanız, köpük ya da losyon işinize yarayabilir.

Kaban ve Parka Temizliğinde En Doğru Yöntem Hangisidir?

Türü ne olursa olsun, konu kaban ya da parka gibi uzun süre kullanılan ve fiyatları da günümüz şartlarında oldukça yüksek olan giysiler için en doğru temizleme yöntemi kuru temizlemedir. Kuru temizleme sayesinde, kumaşa zarar verici ve kaban ya da parkanın görünümünü bozan tüm etkenler ortadan kalkmış olur. Kumaşın türüne ve yapısına özel olarak üretilmiş temizleyici malzemeler kullanılarak ve doğru ellerde gerçekleştirilen kuru temizleme işlemi ile, kaban ve parka gibi giysileri uzun yıllar ilk günkü haliyle kullanmak mümkün olur. Ayrıca, parka ve kaban kuru temizleme ücretleri de giysiyi koruması ve uzun süre kullanma imkânı sağlaması gibi nedenlerden dolayı, oldukça ucuza gelmektedir.

Networkdry, Türkiye’nin en yaygın kuru temizleme ağı ile kaban ve parka kuru temizleme hizmeti vermektedir. 7 gün ve günü her saati kuru temizleme hizmeti için sipariş verebileceğiniz web sitemizle, yerinizden kalkmadan ve saati umursamadan kuru temizleme ile ilgili siparişlerinizi verebilir; giysilerinizi adresinizden aldırıp, 24 saat içerisinde temizlenmiş bir şekilde adresinize teslim ettirebilirsiniz.

Networkdry tarafından sunulan kuru temizleme hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgilere 0850 433 1 379 numaralı telefonu arayarak ya da web sitemizde yer alan iletişim formu aracılığı ile müşteri temsilcilerimize ileterek ulaşabilirsiniz.