Hemen ücretsiz üye ol anında 100₺ Networkdry hesabına yüklensin. HEMEN ÜYE OL >>

En Çok Tercih Edilenler

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
246,06
159,94
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
49,43
32,13
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
104,36
67,83
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
63,38
44,37
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
141,71
92,11
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
99,96
64,97
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
246,06
172,24
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
51,63
33,56
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
213,11
149,18
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
184,55
129,19
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
71,83
50,28
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
378,98
265,29

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı Hopi Banner Üye Ol 100 Para Puan Kazan
Kuru Temizleme seperat İşçi Önlüğü Kuru Temizleme
İşçi Önlüğü Kuru Temizleme
Sorunuz mu var?
Destek ve Yardım Hattı:
0850 433 1 379

İşçi Önlüğü Kuru Temizleme

%30 İndirim
114,24 ₺79,97 ₺
Hemen Alım 24 Saatte Teslim
Hemen Alım24 Saatte Teslim
60 Tl ve Üzeri Ücretsiz Servis
200 TL ve üzeri Ücretsiz Servis

İşçi Elbisesi Kuru Temizleme ve Ütüleme Hizmeti

İş sağlığı ve iş güvenliği kuralları çerçevesinde, bütün iş kollarında belli bir kıyafetin kullanılma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu hem mesleki kazaları önlemek hem de iş disiplinin sağlanabilmesi, işlerin daha kolay ve rahat yapılabilmesi için kullanılan bir kıyafet çeşididir. Bu iş kıyafetleri daha sağlam, sıcak ve soğuğa dayanıklı kumaşlardan imal edilmektedir. Bazı iş kollarında herhangi bir kazayı önlemekten ziyade sadece daha güzel görünmek için giyilen iş elbiseleri de bulunmaktadır. Bunlarda da estetik ve zarafet ön plandadır. Bunlara örnek vermek gerekirse; lüks bir restoranda görevli garsonlar gösterilebilir.

  • İşçi Tulumu ve İş Önlüğü Nasıl Temizlenir?

Hangi malzemeden yapılıyor olursa olsun tüm iş elbiselerinin temizlenmesi bu elbiselerin daha uzun süre sağlam bir şekilde kullanılabilmeleri için büyük önem taşımaktadır. Gerek kumaşın kalitesinin kaybedilmemesi, firma reklam ve logolarının silinmemesi, ürünün ilk günkü temizliği ve şıklığı ile dayanıklılığının korunması adına biz networkdry.com olarak İşçi önlük ve işçi tulumlarında özellikle kuru temizleme yapılmasını tavsiye ediyoruz. Hem ekonomik hem de hızlı teslim edilme avantajları ile size en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

  • Neden networkdry.com?

Sitemiz üzerinden her türlü iş elbisesi, işçi tulumu ve iş önlüğü kuru temizlemesi, ve ütülemesi yapılmaktadır. Üstelik kredi kartına taksit imkânı ile bu hizmeti satın alabilmektesiniz. İş yerinizden veya evinizden gelip bu elbiseleri alıyor, kaliteli bir ekip ile temizleme ve ütüleme hizmetini yaptıktan sonra 24 saat içinde size geri teslim ediyoruz. İster kapıda nakit olarak ödeyebileceğiniz gibi isterseniz de daha önce yaptığını hizmet alımlarından kazandığınız para puanları kullanarak da ödeme yapabilirsiniz.

Site üzerinden her türlü bay bayan ve çocuk kıyafeti (ceketler, pantolonlar, gömlekler, takımlar, ipekli ve deri kıyafetler, yün ve pamuklu kıyafetler, atlet ve fanilaların) kuru temizlemesi, yıkama ve ütülenmesi yapılmaktadır. Bunlara ek olarak, evlerimizde kullandığımı ev tekstil ürünlerinin de (battaniyeler, çarşaflar, yastık kılıfları, yorgan kılıfları, nevresimler, uyku setleri vb.) hem kuru temizlemesi, hem de yıkama ve ütülemesini sorunsuz ve garantili bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Biz networkdry.com olarak hatıralarınızı, en az sizin kadar kıymetli görüyor ve hassasiyetinizi de dikkate alarak size hizmet sunuyoruz. Biz gerek kuru temizleme gerekse de yıkama ve ütüleme hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul etmiş büyük bir kuru temizleme ağıyız.