En Çok Tercih Edilenler

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
405,00
140,00
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
77,00
50,05
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
185,00
70,00
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
128,00
57,60
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
220,00
70,00
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
162,00
70,00
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
382,00
267,40
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
80,00
52,00
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
331,00
231,70
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
287,00
70,00
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
145,00
65,25
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
588,00
411,60

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı
Kuru Temizleme seperat Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Sorunuz mu var?
Destek ve Yardım Hattı:
0850 433 1 379

Elbise Kuru Temizleme (Normal)

%76 İndirim
287,00 ₺70,00 ₺
Hemen Alım 24 Saatte Teslim
Hemen Alım24 Saatte Teslim
60 Tl ve Üzeri Ücretsiz Servis
350 TL ve üzeri Ücretsiz Servis

Elbise; yüzyıllardır rahatlık, zarafet ve estetik ile birlikte anılmış ve kadınlar için vazgeçilmez giysiler arasında yer almıştır. Herhangi bir giyim mağazasında bile yüzlerce farklı model elbise bulmak mümkündür ve elbise reyonları her zaman kadınlar tarafından ilk bakılan giyim reyonları arasında yer alır. Evde, iş yerinde, gezilerde, toplantılarda, balolarda ya da aklınıza gelebilecek her ortamda giyilebilecek çeşitlilikte ve birbirinden farklı elbise bulmak mümkündür. Elbiseler; malzeme, model ve renk seçenekleri açısından çok fazla çeşitlilik gösterdiğinden, temizlik ve bakım konuları da farklıdır. Bir elbise ütü isterken, diğerine ütü değmemesi gerekebilir. Bir elbise çamaşır makinesinde yıkanabilirken, bir diğerine su değmemesi gerekebilir. İşte bu tür nedenlerden dolayı, kadınların en fazla tercih ettikleri giysiler arasında yer alan elbiselerin temizliği ile ilgili dikkat edilmesi gereken konular ortaya çıkmaktadır.

Abiye Elbise Nasıl Temizlenir?

Abiye türü elbiseler oldukça pahalı ve üzerinde bolca boncuk ya da süsleme bulunduran elbiseler olduğundan, temizleme konusunda dikkat edilmesi gereken elbiselerin başında gelmektedir. Abiyeler genellikle ipek, pamuk, kaşmir gibi değerli ve narin malzemeler kullanılarak üretilirler ve çamaşır makineleri bu tür kumaşları yıpratıp, şekillerinin bozulmasına neden olur. Her ne kadar bazı kadınlar abiye temizliğini evde gerçekleştirmeye çalışsalar da doğru olan, abiye elbisenin görünüşünü ve yapısını koruyan yöntem kuru temizlemedir.

Klasik Elbiseler Nasıl Temizlenir?

Özellikle pahalı markaların, yüksek kaliteli kumaşlar kullanarak ürettiği klasik elbiseler görünüşleri ile ön plana çıkarlar. Bu tür elbiseleri çamaşır makinesine atmak ve elbisenin görünüşünü makinenin insafına bırakmak hata olabilmektedir. Klasik elbiselerin genelinin iç etiketinde, temizliğin nasıl yapılması gerektiği belirtilmiştir ve bunların çoğunda çamaşır makinesi kullanımı önerilmez. Elde yıkama seçeneği ise, çok zaman harcanması ve yorucu olması nedeniyle birçok kadının tercihleri arasında yer almaz. Saydığımız bu nedenlerden ötürü, klasik elbise temizliğinde tercih edilecek en doğru yöntem kuru temizleme olacaktır.

Kuru Temizlemenin Avantajları Nelerdir?

Kuru temizleme hizmeti uzman kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde, elbisenin şekli ve rengi bozulmadan tam temizlik sağlanır. Maliyet olarak bakıldığında, evde gerçekleştirilen bir temizlikle yaklaşık aynı fiyata sahip olan kuru temizleme işlemi sayesinde elbisenin ömrü de uzayacağından, kuru temizlemenin aslında ne kadar ucuza mal olan bir temizlik yöntemi olduğu daha rahat anlaşılabilir.

Neden Networkdry?

Networkdry, Türkiye’nin en yaygın kuru temizleme ağıdır ve tamamı işinde uzman kişiler tarafından kuru temizleme işleminin gerçekleştirilmesini garanti eder. 7/24 online sipariş verilmesine olanak tanıyan web sitesi ile Networkdry, oturduğunuz yerden ve günün her saati ulaşabileceğiniz bir kuru temizleme ağıdır. Ayrıca, Networkdry kıyafetlerinizi evinizden alır, temizler ve 24 saat içerisinde adresinize teslim eder. Bu sayede hem zaman hem de ulaşım konusunda kazançlı çıkmanıza da olanak tanır. Etek kuru temizleme ihtiyaçlarınız için de güvenle Networkdry’dan destek alabilirsiniz.

Networkdry tarafından sunulan kuru temizleme hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgilere 0850 433 1 379 numaralı telefonu arayarak ya da web sitemizde yer alan iletişim formu aracılığı ile müşteri temsilcilerimize ileterek ulaşabilirsiniz.