Hemen ücretsiz üye ol anında 100₺ Networkdry hesabına yüklensin. HEMEN ÜYE OL >>

En Çok Tercih Edilenler

Kampanya
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
299,90
149,95
Kampanya
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
56,85
28,43
Kampanya
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
137,00
68,50
Kampanya
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
95,06
38,02
Kampanya
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
162,90
81,45
Kampanya
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
119,90
59,95
Kampanya
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
282,97
141,49
Kampanya
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
59,37
29,69
Kampanya
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
245,08
122,54
Kampanya
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
212,23
106,12
Kampanya
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
107,74
43,10
Kampanya
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
435,83
217,92

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı
Kuru Temizleme seperat Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Sorunuz mu var?
Destek ve Yardım Hattı:
0850 433 1 379

Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)

%35 İndirim
162,90 ₺105,89 ₺
Hemen Alım 24 Saatte Teslim
Hemen Alım24 Saatte Teslim
60 Tl ve Üzeri Ücretsiz Servis
200 TL ve üzeri Ücretsiz Servis

Özel davetlerin, akşam yemeklerinin ve resmi ortamların vazgeçilmez erkek kıyafetlerinden biri cekettir. Devlet kurumlarında ve banka gibi kurumlarda ise ceket neredeyse zorunlu bir kıyafettir. Doğru bir pantolon ve gömlekle birleştiğinde, oldukça şık bir görünüm sağlayan ceketler son yıllarda kadınların da resmi toplantı ve yemeklerde ilk tercihleri arasına girmiştir. Gömlek ya da pantolona göre daha pahalı ve kirlenme ihtimali daha yüksek olan ceketler için nasıl bir temizleme önerilir?

Öncelikli olarak herkesin aklına klasik temizlik yöntemleri gelmektedir. Yani, evdeki çamaşır makinesine atıp, sonra kurutmak ve ardından ütülemek bir çözüm olarak düşünülür; ta ki, uygulamaya geçilene kadar. Ceketler hem yapıları hem de üretildikleri kumaş türleri nedeniyle ne makinede kolaylıkla yıkanabilirler ne de sonrasında ütülenebilirler. Eğer bol vaktiniz varsa ve ütü konusundaki becerinize güveniyorsanız, ceketlerinizi elde yıkamayı ve ardından ütülemeyi tercih edebilirsiniz. Ama bu şartları yerine getiremiyorsanız, ceketlerinizi makinede yıkayıp, sonrasında ütüleme fikrinden uzak durmalısınız. Bu nedenle, birçok kişi için ceket temizliğinde tercih edilebilecek en doğru yöntem ceket kuru temizleme yöntemidir.

Ceket Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

Ceket kuru temizleme işlemi birkaç aşamadan oluşur. İlk aşamada, ceket üzerindeki lekeler, kuru temizleme işlemi için geliştirilmiş olan özel solüsyonlar kullanılarak çıkartılır. Leke çıkarma işleminden sonra, normal temizlik işlemine geçilir ve ardından ceket kurutulup ütülenir.

Ceket kuru temizleme işlemi için kullanılan solüsyonlar özel olarak üretilmiş ve endüstriyel olarak kuru temizleme firmaları tarafından kullanılan kimyasal temizleyicilerdir ve doğru ellerde mucizeler yaratırken, deneyimsiz ya da işgüzar ellerde üzücü sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilmektedirler. Bu nedenle, temizlenecek olan ceketlerinizi doğru ellere teslim etmek, yaşayacağınız kötü sürprizlerin önüne geçecektir.

Ceket Kuru Temizleme Fiyatı

Ceketlerinizin nasıl temizleneceğine karar vermenizde bir diğer önemli etken ise ceket kuru temizleme fiyatıdır. Lekeleri kesin olarak çıkartan, ceketin zarar görmesini engelleyen ve ilk günkü görünümünü korumasını sağlayan kuru temizleme hizmeti, sağladığı faydalar düşünüldüğünde evde temizleme uygulamalarına göre oldukça ucuza gelmektedir.

Ceket Kuru Temizleme Ne Kadar Sürer?

Networkdry web sitesi üzerinden sipariş verdiğinizde, kıyafetlerinizi 5 saat içerisinde adresinizden teslim alıyor ve 24 saat içerisinde temizlik işlemlerini tamamlayıp, adresinize teslim ediyoruz. Hangi şehirde olursanız olun, kıyafetinizin türü ne olursa olsun, kuru temizleme hizmetlerimizle 7 gün 24 saat yanınızdayız.

Neden Networkdry?

Networkdry olarak, ceket kuru temizleme konusunda uzman ekibimizle, cekete herhangi bir zarar vermeden ve ilk günkü görünümünü koruyarak kuru temizleme işlemini yerine getiriyoruz. Uzmanlık alanı sadece kuru temizleme olan ve sadece bu işle uğraşan ekibimiz, ceketleriniz için gerekli tüm özeni göstermekte ve yaşanabilecek tüm sorunları çözme gayreti ile hareket etmektedirler.

Networkdry, Türkiye genelinde 500’den fazla şubeden oluşan bayi ağı ve 7 gün 24 saat sipariş verebileceğiniz web sitesi ile, Türkiye’nin lider kuru temizleme firmasıdır. Sadece ceket kuru temizleme değil, pantolon, gömlek, kazak, takım elbise, etek, döpiyes gibi tüm kıyafetleriniz ve ev tekstilleriniz için kuru temizleme çözümleri sunan Networkdry, kuru temizleme işindeki başarısı kadar kuru temizleme fiyatları konusunda da rekabetçi bir şekilde çalışmaktadır.

Networkdry kuru temizleme hizmetleri hakkında merak ettiklerinizi web sitemizde yer alan iletişim formu ya da 0 850 1 379 numaralı telefondan bize iletebilir, sorularınızın cevaplarını uzman ekibimizden hızlı bir şekilde alabilirsiniz.