kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Step Halı Yıkama

İpek halı yıkamaStep Halı Yıkama

Evde temizlik halılarda başlar. Tam anlamıyla hijyenik bir ortam yaratılmak isteniyorsa, halı temizliğine dikkat etmek gerekiyor. Düzenli olarak süpürmenin yanı sıra, yıkama uygulamaları yaptırmak, hijyenik alanlar oluşturulmasına yardımcı olacaktır. Halı yıkama işlemleri oldukça zorlu ve uğraştırıcıdır. Söz konusu step halı yıkama olduğunda, bu çok daha zor bir hal alır. Dokuma stili diğer halı türlerine göre çok daha farklı olan step halılar, saf yünden imal edildikleri için özel bir yapıya sahiplerdir. Bu formunun bozulmaması için mutlaka profesyonel uygulamaların yapılması gerekir.

Oldukça sık bir şekilde dokunan ve saf yün kullanılan step halılar, taban olarak da diğer halılardan farklıdır. Astarlı tabanları temizliğinin daha zor olmasına neden olur. Yanlış bir uygulama yapıldığında ise bu kıymetli halılar özelliğini çok çabuk kaybedecektir. Evde yapılacak olan halı yıkama uygulaması sonucunda yünün rengi halının tamamına yayılır ve renkler birbirine karışacağı için oldukça kötü bir görünüm oluşur. Böyle bir manzarayla karşılaşmak isteyeceğiniz son şey olacağı için, evde yıkama işlemlerinden bir an önce vazgeçmelisiniz.

Step halıların tabanında yer alan astar, sert uygulamalar ve fırça kullanımı nedeniyle zarar görebilir. Bu da içerisinde yer alan kimyasalın dışarı yayılmasına neden olur. Step halılar için oldukça büyük bir hasardır ve artık halıyı kurtarmak mümkün olmayacaktır. Aşırı şekilde suya maruz kalması ve uzun süre kurutulamaması da step halılarının tabanına zarar verir. Bu nedenle step halı yıkama işlemi için her halı türüne özel yıkama ve kurutma teknikleri kullanan Networkdry Halı Yıkama hizmetlerinden yararlanmak en doğru seçim olacaktır.

Online kuru temizleme ağı olarak her geçen gün etki alanını genişleten Networkdry, halı yıkama işlemlerinde de liderliği elinde bulunduruyor. Step halılar için uygun yöntemleri kullanan ve ambalajlı şekilde teslim eden Networkdry, güven duyduğunuz tek adres olmanın verdiği haklı gururu yaşamaktadır.

Başka Hizmetlerimiz
Benzer yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN