Hemen ücretsiz üye ol anında 100₺ Networkdry hesabına yüklensin. HEMEN ÜYE OL >>

En Çok Tercih Edilenler

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
246,06
159,94
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
49,43
32,13
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
104,36
67,83
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
63,38
44,37
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
141,71
92,11
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
99,96
64,97
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
246,06
172,24
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
51,63
33,56
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
213,11
149,18
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
184,55
129,19
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
71,83
50,28
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
378,98
265,29

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı Hopi Banner Üye Ol 100 Para Puan Kazan

Yeni Nesil Kuru Temizleme: Networkdry!

Yeni nesil kuru temizleme networkdryYeni Nesil Kuru Temizleme: Networkdry!

Bilgi çağında en büyük problemlerimizden biri, sevdiklerimize zaman ayıramıyor olmak. Vakit problemi yaşadığımız süreçlerde işimizi kolaylaştıracak her unsur bizler için değerli. Bunların başında da kuru temizleme geliyor. Networkdry sayesinde artık parmaklarımızın ucuna gelen kuru temizleme hizmeti; çamaşır yıkama, ütüleme ve halı yıkama gibi işlemlerin kısıtlı ve değerli vakitlerimizi çalmasını, bizler için eziyete dönüşmesini engelliyor.

Kuru Temizleme Uygulaması Nasıl Başladı?

Her ne kadar adı ‘kuru’ temizleme olsa da, özel kimyasallarla yıkama işlemlerinin yapıldığı bu sistem, kullanılan maddelerin içinde su bulunmaması nedeniyle, böyle adlandırılıyor. İlk oluşumunun Antik Çağ dönemlerine kadar gittiği söylentileri de mevcut. Ancak bizler için kuru temizleme uygulamasının doğuşunu, 1840 yılında Paris’te yaşayan Jolly Belin yapıyor. O dönemde kuru temizleme işlemleri için benzen, gaz yağı ve petrol kaynaklı kimyasalların kullanılıyor olması, işlemleri oldukça tehlikeli hale getiriyordu. 1930’lu yıllarda yanıcı olmayan slovetin keşfedilince, kuru temizleme için yeni bir çağın başlangıcı da söz konusu oldu.

Peki, Bize Ne Kazandırıyor?

- Kuru temizleme her şeyden önce ‘zaman’ kazandırır.

- En iyi deterjanı kullansanız bile, evde yapılan temizlik uygulamaları yüzeyseldir, kuru temizlemede ise derinlemesine temizlik sağlanır.

- Sürekli olarak çamaşır makinesinde yıkana kıyafetler çabuk deforme olur ve yeni görünümünü kaybeder.

- Evde yıkanan giysiler yanlış ayarlama yapıldığında çeker ve rengi solar. Kuru temizleme işlemimde ise bu tip durumlar söz konusu olmaz.

- Giysilerin kumaş türlerine göre farklı ayarda ve farklı ürünler kullanılarak yıkanması gerekir. Bu oldukça detaylı ve uğraştırıcı bir işlemdir. Tüm yıkama kargaşasından kurtulmak için Networkdry gibi alanında uzman servislerden hizmet alınabilir.

Kuru Temizlemede Yeni Dönem

Geçmişi oldukça eskiye dayanan kuru temizleme uygulamaları, günümüze ulaşana dek farklı boyutlar kazandı. Teknolojik gelişmeler sayesinde sürekli olarak destekleniyor, geliştiriliyor ve insan hayatını kolaylaştırma adına yeni projeler hayata geçiriliyor. Bunlardan biri de Networkdry!

Yeni nesil kuru temizleme ağı Networkdry, ülkemizin birçok noktasında yer alan geniş bayi yelpazesi sayesinde, her geçen gün daha fazla müşterinin hayatını kolaylaştırmayı başarıyor. Bu konuda en büyük avantajı, online sipariş şansı tanıması. Kuru temizleme başta olmak üzere, ütüleme ve halı yıkama işlemleri için de 7/24 online sipariş oluşturulabiliyor. Sipariş sırasında ürünlerin teslim alınması için adres ve saat bilgisi girilmesi gerekiyor, çünkü Networkdry ücretsiz servisleri aracılığıyla uygulama yapılacak eşyalarınızı kapıdan alıp, kapıya teslim ediyor.

Yenilikçi bir sisteme sahip olan Networkdry kuru temizleme ağı, yaşamınızı kolaylaştıracak uygulamalarıyla yanınızda! Üstelik cebinizi düşünmeyi de ihmal etmiyor. Ekonomik kuru temizleme fiyatları ile de müşteri kitlesini memnun etmeyi başaran online kuru temizleme ağı, sizin de hoşunuza gidecek!

Taglar