En Çok Ziyaret Edilenler

campaign-slider
campaign-slider
campaign-slider
campaign-slider

Süet ve Deri Giysilerin Kuru Temizlemesi

Süet ve deri giysilerin kuru temizleme işlemi özen gerektiren bir işlemdir. Aşağıda bu işlemi adım adım anlatacağım:

 1. İlk olarak süet veya deri giysinizi kuru temizlemeye uygun bir işletmeye götürün. Evde bu işlemi yapmaya çalışmak lekeye, hasara veya giysinin bozulmasına neden olabilir.
   
 2. Kuru temizleme işlemi öncesinde giysinin üzerindeki tüm aksesuarları çıkarın. Düğmeler, kemerler veya aksesuarlar çıkarıldığında kuru temizleme sırasında hasar görebilir veya giysi üzerinde lekeler bırakabilirler.
   
 3. Giysinin üzerindeki lekelerin çıkarılması için kuru temizleme işletmesi tarafından özel üretilmiş bir temizleme solüsyonu kullanılacaktır. Bu solüsyon leke üzerine püskürtülerek lekenin tamamen temizlenmesi sağlanır.
   
 4. Temizleme işlemi tamamlandığında giysiye nemlendirici bir losyon uygulanabilir. Bu losyon giysiyi yenileyerek yumuşak ve esnek kalmasını sağlar.
   
 5. Kuru temizleme işlemi sonunda giysi iyice kurutulmalıdır. Bu nedenle kuru temizleme işletmesi giysiyi hava geçirgenliği yüksek bir alanda asarak kurumasını sağlar. Giysi tamamen kurumanın ardından üzerinde oluşan kırışıklıklar düzeltilir ve tekrar kullanıma hazır hale getirilir.

Özetle, süet ve deri giysilerin kuru temizleme işlemi özenli ve profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Bu sayede giysi temiz, lekesiz ve sağlıklı bir şekilde kullanıma hazır hale gelir.

DiscountImage
NClub

Kuru Temizleme, Halı Yıkama alışverişlerinde %50 indirim ayrıcalığı ile kazançlı alışveriş yap tasarruf et!

BENZER İÇERİKLER

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ!
Deneyimli ve kaliteli ekibimiz ile saniyeler içinde kuru temizleme ve halı yıkama adresinde!
check icon
Tam Güven
check icon
24/7 Destek
check icon
Hızlı Çözüm