En Çok Ziyaret Edilenler

campaign-slider
campaign-slider
campaign-slider
campaign-slider

Ayakkabılar Makinede Nasıl Yıkanır?

Ayakkabılar Makinede Nasıl Yıkanır?

Ayakkabıları makinede yıkamanın birkaç basit adımı vardır:

 1. Ayakkabıların dışındaki büyük kir parçalarını veya tozu temizlemek için yumuşak bir fırça veya bez kullanın.
   
 2. Ayakkabıları çıkarılabilir olan tüm iç tabanlıkları, bağcıkları veya özel aparatları çıkarın.
   
 3. Ayakkabıların her iki çiftini de bir çamaşır filesi veya yastık kılıfı içine koyun. Bu, ayakkabıları makinede yıkarken zarar görmelerini önler.
   
 4. Ayakkabılarınızı makinenin içine yerleştirin. Mümkünse, sadece ayakkabılarınızı yıkamak için kullanılan bir programı seçin. Örneğin, çamaşır suyu veya sıkma döngüsü içermeyen genel bir yıkama programı seçin.
   
 5. Ayakkabıları makineye yerleştirin ve yıkamaya başlamadan önce birkaç havlu veya bez parçası ekleyerek sert darbeleri ve çarpmaları azaltın.
   
 6. Ayakkabılar tamamen kuru olana kadar doğal olarak kurumasını sağlayın. Dışarda güneşte kurumak üzere bırakmayın, çünkü bu ayakkabıları bozabilir veya renkleri solabilir.

Ayakkabıların yapısı ve malzemesine bağlı olarak, makine yıkamasının bazı ayakkabılar için uygun olmayabileceğini unutmayın. Özellikle deri, süet veya özel bakım gerektiren diğer ayakkabı türleri gibi malzemeler için üreticinin talimatlarını takip etmek önemlidir. Mümkünse, ayakkabıları elde yıkama veya temizleme, farklı bir temizleme yöntemi kullanma veya profesyonel bir temizleme servisine başvurma gibi alternatif yöntemleri de düşünebilirsiniz.


İlgili İçerikler:

Nubuk Ayakkabı Temizliği — Spor Ayakkabı Temizliği — Lostra Nedir? — Ayakkabı Kokusu Nasıl Giderilir? — Beyaz Spor Ayakkabı Temizliği — Süet Ayakkabılarının Temizlenmesi — Beyaz Bez Ayakkabı Temizleme

DiscountImage
NClub

Kuru Temizleme, Halı Yıkama alışverişlerinde %50 indirim ayrıcalığı ile kazançlı alışveriş yap tasarruf et!

BENZER İÇERİKLER

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ!
Deneyimli ve kaliteli ekibimiz ile saniyeler içinde kuru temizleme ve halı yıkama adresinde!
check icon
Tam Güven
check icon
24/7 Destek
check icon
Hızlı Çözüm