kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Ütüleme İpuçları

Ütüleme ipuçlarıÜtüleme İpuçları

Gündelik işler herkes için can sıkıcıdır. Özellikle ütü yapmak tüm kadınlar için eziyet anlamına geliyor desek, yanlış olmaz. Hepimiz hayatımızın belli bir döneminden sonra bu işler ile uğraşmak zorundayız. Jilet gibi kıyafetler giymek için kuru temizleme ve ütüleme hizmeti alınmazsa, iş başa düşüyor. Networkdry ütüleme konusunda en iyi hizmeti sunuyor olsa da, bu konuda ipuçlarından yararlanın kimseye bir zararı dokunmayacaktır.

Ütü Yapmayı Kolaylaştıracak Pratik Bilgiler:

Ütü yapmayı kolaylaştırmak için yıkama safhasından başlamanız gerekiyor. Networkdry kuru temizleme ağının bu konuda ilk önerisi, çamaşır makinesini ağzına kadar doldurmamanız. Çünkü çok dolu bir çamaşır makinasında çamaşırlar ne istediğiniz gibi yıkanır, ne de istediğiniz gibi buruşmadan çıkar. Bu nedenle çamaşırlarınız birikmeden yıkayın.

Çamaşır makinesinin devrini orta seviyeye ayarlamalısınız. Çünkü çok devirde yıkanması da çamaşırlarınızın buruşmasına neden olmaktadır. Aslında ütü işinizi kolaylaştıracak en önemli ve kolay yöntem makineden çamaşırları çıkarırken, silkeleyip asmak. Önemsiz bir ayrıntı gibi gözükebilir, ama bunu gerçekleştirdiğiniz zaman, daha ütü safhasına gelmeden kıyafetlerin buruşukluğu açılmış olacak.

Ütü safhasında ise öncelik ile aynı cins çamaşırları bir araya toplayın. Çünkü her seferinde çamaşırın cinsine göre ütünün derecesini değiştirecek olmak çok zaman kaybettirecektir. Eğer ütüyü ayarladığınız uygun derecede aynı cins kıyafetleri ütülerseniz, işinizi hızlıca bitirmiş olursunuz. Hatta ütünün ısınması soğumasından daha kolay olduğu için en ince kıyafetlerden en kalın kumaşlı kıyafetlere doğru bir ütüleme sıralaması yapmayı tercih etmelisiniz. 

Ütüleme için pratiklik kazandıran noktalara dikkat ettiğiniz zaman en azından elinizi oyalayan yöntemleri bertaraf etmiş olacaksınız. Bu sayede biraz daha zaman kazanmış olacaksınız. Yine de ütü yapmanın en kolay yolu bu işi uzmanına bırakmaktır. Kuru temizleme ve ütüleme alanında başarısını kanıtlayan Networkdry, ütü işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirerek, hızıyla sizi kendisine hayran bırakabilir.

  
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN