kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ
 • Ücretsiz Servislerden Nasıl Yararlanabilirim?

  Sipariş tutarınızın minimum 40,00 TL olması gerekir. 40,00 TL altında olan siparişlerde sistem otomatik olarak servis ücreti almaktadır. Örnek verecek olursak 38,00 TL’lik sipariş verdiniz , 2,00 TL servis ücreti ödersiniz.

 • Siparişlerim Ne Kadar Zamanda Alınır Ve Teslim Edilir?

  Online olarak 7/24 www.networkdry.com adresimizden ve hafta içi 18:30'a kadar 0850 433 1 379 nolu müşteri hizmetlerimizden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.Hafta içi 18:30'a kadar oluşturduğunuz siparişleriniz 5 saat içinde kapınızdan alınır 24 saat içinde kapınıza teslim edilir.18:30'dan sonra oluşturduğunuz siparişleriniz için ürünleriniz bir sonraki gün 5 saat içinde kapınızdan alınır.Cumartesi günü 18:30'a kadar oluşturduğunuz siparişleriniz 5 saat içinde alınıp, Pazar günü hizmet vermediğimiz için Pazartesi günü teslim edilir.

 • İndirimli Fiyatlardan Yararlanmak İçin Ön Ödeme Yapmam Gerekir mi?

  Hayır. Hiçbir ön ödeme yapmanız gerekmez. Örneğin 40 TL’lik sipariş oluşturdunuz 40 TL ödeme yaparsınız. Ödemelerinizi ister kredi kartı ile isterseniz kapıda nakit olarak yapabilirsiniz.

 • Ürünlerimi Ev Adresi Veya İş Adresinden Verebilir miyim?

  Evet. Dilediğiniz adresten siparişlerinizi verebilirsiniz. Ancak ürünlerin teslimatı, siparişi verdiğiniz adrese yapılacaktır. Ev adresinden verilen ürünler iş adresine, iş adresinden verilen ürünler ev adresine  teslim edilemez.

 • Nasıl Sipariş Verebilirim ?

  Ana sayfada bulunan "Mahalle Adını Giriniz" kutucuğuna siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresinizi mahalle adını girerek ürün sayfasına ulaşınız. Ürün sayfasında hangi ürünleri kuru temizlemeye veya ütülemeye vermek istiyorsanız o ürünün resmi üstüne gelip, ekle butonuna kaç adet ürününüz varsa basınız. Ürün ekleme işlemi bittikten sonra "DEVAM ET" tuşuna veya sepetinizdeki "SATIN AL" tuşuna basarak bir sonraki sayfaya ulaşınız. Networkdry üyesi iseniz "Kullanıcı Adı" ve "Şifre" bölümlerini doldurarak online olunuz. Networkdry kullanıcısı değilseniz "Hemen Üye Ol" tuşunu tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurunuz. Bir sonraki sayfada ürünlerinizin Alım ve Teslim tarihlerini seçiniz ve "SİPARİŞİ TAMAMLA" tuşuna basınız. Ödeme sayfasında ki size uygun ödeme seçeneğini seçerek siparişinizi bitirebilirisiniz. 

Icon
İletişim
Genel sorularınız için bilgi@networkdry.com adresine
Siparişlerinizle ilgili sorularınız için siparis@networkdry.com adresine mail gönderebilirsiniz.
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN