kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Halılar Yıkandıktan Sonra Çabuk Kirlenirmi?

Halı Yıkama İşleminden Sonra Halılar Çabuk Kirlenir mi?

Birçok kişinin aklına takılan sorulardan biri, halıların yıkandıktan sonra çabuk kirlenip kirlenmeyeceğidir. Halıların, uzmanların elinde daha derinlemesine bir temizliğe tabi oldukları için halının tekrar kirlenme süresinin daha uzun olduğunu söylemek mümkündür. Kuru temizleme sektörünün öncüsü Networkdry, halı yıkama işleminde de beklentileri karşılamak için profesyonel hizmet sunar. Uzman ve tecrübeli personeli ile halılarınız için en iyisini hedeflemektedir. En kaliteli temizlik ürünleri ve ilaçları tercih ederek, derinlemesine bir temizlik gerçekleştirilmesini sağlar.

Halı yıkama işleminden sonra kısa sürede halının kirlendiğini iddia edenler ise halı yıkama işlemindeki soruna dikkat etmeliler. Çünkü yıkamadan sonra halı kısa sürede renk değiştiriyor ve sanki dibindeki kir yüzeye çıkıyor gibi oluyorsa, temizlik yüzeyselde kalmış ve yetersiz bir uygulama olmuştur. Çok nadir bir şekilde karşılaşılabilen bu durumun tek açıklaması da uygun şartlarda temizlik yapılmamış olmamasıdır. Bunun sebebi de şirketlerin hem masraftan kaçmak hem de zamandan tasarruf sağlamak için yaptığı yetersiz temizleme işlemidir. En ucuz temizlik ürünlerini kullanarak, eğitimsiz çalışanlar ile deterjan kalıntısını temizlemek için durulama dahi yapmayan şirketler, müşterilerinin bu tip mağduriyetler ile karşılaşmasına sebep olurlar. Networkdry gibi güvenilir bir firma ile görüşüp, halılarınızı teslim ettiğiniz sürece, bu tip sorunlar ile karşılaşmazsınız.

Halılarınızın temizliği konusunda risk almak istemiyorsanız, doğru adresleri tercih etmeniz gerekir. Bu konuda birçok kişinin tercihi olmayı başaran Networkdry, halı yıkama işleminde sunduğu kapsamlı hizmetle beklentilerinize cevap vermeyi başaracaktır. En kaliteli ürünler ile gerekli iş eğitimini almış uzman bir ekip tarafından temizlenen ürünleriniz, yıkanan halılarınız kapınıza kadar gelmektedir. Halılarınızı kapınızdan alan, söz verdiği süre zarfında yine kapınıza teslim eden ve ambalajlı şekilde sunan Networkdry, derinlemesine temizlik sunduğu için halıların kirlenme süresini uzatacaktır.

  
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN