kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0

Fevziye Bölgesi İçin Lütfen Ürünlerinizi Seçiniz

 • Makine Halısı M2 Fevziye Halı Yıkama
  Makine Halısı M2
  13,50 TL
  6,75 TL
  Bu aya özel %50 indirimli
 • Shaggy Halı M2 Fevziye Halı Yıkama
  Shaggy Halı M2
  17,50 TL
  8,75 TL
  Bu aya özel %50 indirimli
 • Yün Halı(Makine) M2 Fevziye Halı Yıkama
  Yün Halı(Makine) M2
  17,50 TL
  8,75 TL
  Bu aya özel %50 indirimli
 • El Dokuma Halı M2 Fevziye Halı Yıkama
  El Dokuma Halı M2
  38,00 TL
  19,00 TL
  Bu aya özel %50 indirimli
 • Özel Halı M2 Fevziye Halı Yıkama
  Özel Halı M2
  60,00 TL
  30,00 TL
  Bu aya özel %50 indirimli
 • Kilim M2 Fevziye Halı Yıkama
  Kilim M2
  16,00 TL
  8,00 TL
  Bu aya özel %50 indirimli
 • İpek - Step Halı M2 Fevziye Halı Yıkama
  İpek - Step Halı M2
  45,00 TL
  22,50 TL
  Bu aya özel %50 indirimli
Sepet Tutarı :
0,00 TL
DEVAM ET
1
Sepet
2
Teslim
3
Ödeme
4
Özet
Sepet Tutarı : 0,00 TL

Fevziye Halı Yıkama

Fevziye Halı Yıkama Bütün bir yılı üzerinde geçirdiğiniz halılar için temizlenme zamanı gelmedi mi? Sizin için büyük bir zaman ve güç harcama anlamına gelen halı yıkama işlemi için vaktiniz yoksa işi profesyonellere bırakmaya ne dersiniz? Fevziye halı yıkama hizmeti olanağından yararlanarak, halılarınızı Networkdry ekibine emanet edebilir, derinlemesine temizlik sağlanarak, tüm bakterilerden arınmalarına izin verebilirsiniz.

Networkdry halı yıkama işlemleri için oldukça güçlü bir donanıma sahiptir. Halı türüne göre özel olarak işlem yapılması gerektiği için, bu amaca göre hazırlanan makineler ve özel ürünler kullanarak, halılarda derinlemesine temizlik sağlamaktayız. Her ne kadar yüzeyi lekesiz gözükse de, dip kısımlarda yer alan toz ve kir birikintileri halılarda bakteri oluşuma neden olduğu için, özellikle küçük çocukların sağlığı olumsuz etkilenecektir.

Aile bireylerinin sağlığını korumak ve halı yıkama işlemlerini daha kolay hale getirmek için Yenimahalle ilçesi Fevziye Mahallesi için de hizmet sunan Networkdry olarak, bizlere güvenebilirsiniz. Siparişinizin ardından halılarınızı en geç 24 saat içerisinde kapıdan alıp, temizlik işlemine başlamaktayız. Yıkama işleminden sonra ise en geç 5 gün içerisinde yine kapıda, ambalajlı şekilde teslim etmekteyiz.

Halılarda yüzeysel değil, derinlemesine temizlik sağlayabilmek için Fevziye halı yıkama hizmetinden yararlanmak doğru adım olacaktır. Bu konuda uzmanlığını kanıtlamış Networkdry ailesi olarak bizlere, www.networkdry.com üzerinden ulaşarak, online sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz sırasında ürün yelpazesi üzerinden halı türünü seçmeli, adet bilgisini girmeli ve metrekare detayını bildirmelisiniz. Ayrıca 0850 433 1 379 no.lu müşteri hizmetleri üzerinden de erişim sağlayarak, sipariş verebileceğinizi unutmayın!

Image