kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0

                    

 

Networkdry

Alışverişin Yeni İcadı

Hopi'de 

 

Hopi Nedir?

Yeni alışveriş arkadaşın Hopi akıllı telefonununa yükleyecegin ücretsiz bir uygulama. Hopi ile alışveriş yaptıkça Paracık kazanır, o Paracık’ları kat kat değerli harcarsın.

Paracık’larımı Nerelerde Kullanabilirim?

Hopi’ni giyimden teknolojiye seyahatten ev alışverişine Networkdry Kuru Temizleme dahil yüzlerce markada kullanabilirsin.

 

 

 

 

 

Networkdry Kuru Temizleme’den Hopi’lilere özel avantajlar :

* NCLUB’a Üye Ol 40 Paracık Kazan!
* NCLUB’lı ol, İlk Alışverişinde %5 Paracık Kazan
* 40 TL ve Üzeri Alışverişlerinde 7,5 Paracık Kazan

* 60 TL ve Üzeri Alışverişlerinde 15 Paracık Kazan
80 TL ve Üzeri Alışverişlerinde 25 Paracık Kazan

KAMPANYA KOŞULLARI;

Kampanya 30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerlidir.
NClub üyeliği, https://www.networkdry.com/nclub/adres/295/ linkinden Hopi kimliği ile yapılacak satın alımlarında geçerlidir. NClub üyeliği satın alan müşteriler, 1 yıl boyunca Kuru Temizleme, Halı Yıkama ve Lostra hizmetlerinde %50 indirime ek en fazla 40 Paracık kazanabilir.

Kampanya yalnızca Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Samsun ve Niğde illerinin merkez ilçelerinde geçerlidir. Geçerli olan ilçeleri networkdry.com üzerinden sorgulayabilirsiniz. www.networkdry.com web sitesinden verilecek Kuru Temizleme ve Ütüleme siparişleri en geç 5 saat içerisinde Hopi’lilerin kapılarından alınacak ve 24 saat içerisinde tekrar kapılarına teslim edilecektir. Hopi'liler 40 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz servislerden yararlanabilecektir. Özel işlem gerektiren (Gelinlik, perde, yün yorgan, abiye vs...) ürünlerin teslimi 72 saati bulabilir. Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Networkdry.com kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

  • Hopi Reklam Filmi
  • Hopi Nedir?

Ücretsiz indirmek için

Networkdry hopi Networkdry hopi Networkdry hopi

Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN