kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Deri Ayakkabı Komple Bakım

Deri Ayakkabı Komple Bakım

Şık kıyafetlerinizin tamamlayıcısı deri ayakkabılarınızın ne kadar ilgiye muhtaç olduğunu biliyor musunuz? En önemli toplantılarınızda, uzun zamandır hayalini kurduğunuz o ilk buluşmada, heyecandan gece uyuyamadığınız iş görüşmesinde ve hatta çocuğunuzun mezuniyetinde bile sizi asla yalnız bırakmayan, daima orada, yanında olduğunu bildiğiniz deri ayakkabılarınızın beklediği bu ilgiyi onlara çok görmemelisiniz... Bu duygu yoğunluğu içinde onlar için neler yapmalıyız bir bakalım.

Öncelikle deri ayakkabılarla ilgili herkesçe bilinen genel geçer bilgi, bu ayakkabıları üst üste 2 gün giyilmemesi gerektiği yönündedir. Çünkü deri ayakkabılar sahip oldukları dokudan dolayı dinlenmeye ihtiyaç duymaktadır. Aksi takdirde ayakkabınızın kısa sürede deformasyona uğrayacağını unutmamalısınız. Bu nedenle ayakkabının ömrünü uzatmanın bir numaralı kuralı ayakkabıyı günaşırı kullanmaya çalışmaktır. İkinci olarak bilinmesi gereken bir diğer bilgi ise ayakkabılarınızı elde temizlerken parlatıcı benzeri bir madde kullanmamanızdır. Deri ayakkabıları önemli kılan özellik, gözenekli yapısı aracılığıyla hava geçirgenliği ile ayağınızın nefes almasını sağlamasıdır. Kullanılan parlatıcı sünger tarzı ürünler ise söz konusu gözenekleri tıkamakta ve ayağınızın hava almasını engellemektedir. Son olarak deri ayakkabılarınızı gün boyu kullandıktan sonra rafa kaldırırken mutlaka sahip olduğu dokuyu destekleyecek gazete benzeri bir ürün ile ayakkabınızı doldurmalısınız. Böylece ayakkabınız siz onu bir sonraki sefer giyene kadar formunu toparlayacaktır.

Önemli meblağlar ödeyerek satın aldığınız bu ayakkabıların bakımı oldukça özen ve incelik istemektedir. Bu konuda da size rahatlık sunmayı hedef edinen Networkdry ailesi, bünyesine kattığı Lostra Hizmetleriyle sizlerle! Networkdry ile deri ayakabınızın komple bakımını kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Kuru Temizleme, Ütüleme ve Halı Yıkama hizmetlerimizde olduğu gibi Lostra Hizmetimizi de sizlere kapınızdan alıp kapınıza teslim ederek sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey tıpkı diğer hizmetlerimizden yararlanırken yaptığınız gibi tek tıkla ya da tek telefonla siparişinizi oluşturmak. Gerisini emin ellere bırakın.

 

Başka Hizmetlerimiz
Benzer yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN