kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
İran Halısı Yıkama

İran halısı yıkamaİran Halısı Yıkama

Bugün ev temizliğinde en önemli unsur halı temizliğidir. Her türlü halının yıkanması işlemi zahmetlidir ve özel zaman ayırmak gerekir. İran halısı yıkama işlemi ise diğer türdeki halılara göre çok daha fazla özen gerektirir. Bin bir emekle dokunan bu halıların yapılarında bozulma meydana gelmemesi için, ev ortamında yıkamaya çalışmak yerine, bu konuda hizmet sunan noktalardan destek almak mantıklı olacaktır.

Gün boyu halılarımız üzerinde zaman geçiririz. Özellikle evcil hayvanımız varsa halılar bizim için oyun alanı haline dönüşür. Aynı şekilde evde küçük bir çocuk olduğunda da yine halı oyun alanı olacaktır. Ev ortamındaki bütün toz ve kir halıların diplerinde birikir ve kendisini gizlemeyi başarır. Elektrik süpürgesi kullanmak bu birikintilerden kurtulmak için etkili bir yol olabilir, ama tam anlamıyla çözüm sunmaz. Çünkü ne kadar güçlü bir süpürge olursa olsun, halı yıkama işlemi gerçekleştirilmediği müddetçe, bakterilerden tam anlamıyla arınma söz konusu olmayacaktır.

Halı diplerinde yer alan bakteriler, sağlığı oldukça olumsuz etkiler. Mikroorganizmaların sağlık problemlerini beraberinde getirmemesi için halı temizliğine dikkat etmek gerekir. Bu bakımdan halılar düzenli periyotlarla yıkamalıdır. Evde küçük çocuk varsa 3 ayda bir yıkanması uygun olur. Normal şartlarda ise 6 ayda bir yıkamak hijyen sağlayacaktır. İran halısı yıkama uygulaması da en az yılda iki defa gerçekleştirilmeli, halıların bakterilerden arınması sağlanmalıdır. Sık dokulu bu halıların ev ortamında yıkanması da, kurutulması da oldukça zordur. Üstelik çok fazla zaman alır.

Halı yıkama işlemi için zaman ayırmak istemiyor, halılarınızın sahip olduğu formu kaybetmeden temizlenmesini istiyorsanız, hayal ettiğiniz çözümü Networkdry sunacaktır. İran halısı ve diğer tüm türlerde halılar için uygun uygulamaları gerçekleştiren profesyonel ekibi; daha kolay, daha kısa sürede ve daha ekonomik şekilde çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır.

Başka Hizmetlerimiz
Benzer yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN