kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halı yıkamaEl Dokuma Halı Yıkama

El emeği olan her şey bizler için değerlidir. Söz konusu el dokuması halı olduğunda, bu değer kat kat artar. Emek emek işlenen, büyük bir sabırla tamamlanan bu halılar, çift dokuma tekniğiyle yapılırlar. Kaliteli ile ön plana çıkan el dokuması halılarda yün iplik kullanılır. Kök boyasının kullanıldığı bu halılar, oldukça kıymetli eşyalardır. Bu nedenle temizliğine de dikkat edilmesi gerekir. Profesyonel el dokuma halı yıkama hizmeti veren Networkdry tüm sorularınızın cevabı olacaktır.

El dokuması halıların rengi diğerleri gibi kullandıkça solmaz, aksine kullandıkça daha canlı hale gelir. Adeta kendisini yenileyen bu halılar, hassasiyet isterler. Özellikle temizlenmek istendiğinde evde yapılan uygulamalara dikkat etmek gerekir. Yün iplikten dokunması ve özel boyaların kullanılması evde temizlenirken renginin değişmesine, yapısının bozulmasına neden olabilir. El dokuması için halı yıkama uygulamasında kesinlikle bir profesyonel desteği almak gerekir. Aksi halde bu çok kıymetli halılar, temizlenmek istenirken tamamen güzel görünümünü kaybedebilir.

El dokuma halısı oldukça kıymetli parçalar oldukları için, özel ilgi gerekir. Yıkama işleminde de gözü kapalı teslim edebilmek adına, güven verecek bir firma seçmek önemlidir. Halı yıkama konusunda oldukça profesyonel bir hizmet sunan ve her tür halı için uygun işlemlerin yapılmasını sağlayan Networkdry, el dokuma halı yıkama hizmetinde de kalitesini gösterecektir. Bin bir emekle dokunan el halılarının, temizlenmek isterken sahip olduğu formu kaybetmemesi için siz de Networkdry ekibine güvenin!

Başka Hizmetlerimiz
Benzer yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN