Hemen ücretsiz üye ol anında 100₺ Networkdry hesabına yüklensin. HEMEN ÜYE OL >>

En Çok Tercih Edilenler

Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
246,06
159,94
Gömlek Ütüleme (Poplin)
Gömlek Ütüleme (Poplin)
49,43
32,13
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
104,36
67,83
Makine Halı Yıkama
Makine Halı Yıkama
63,38
44,37
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
141,71
92,11
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
99,96
64,97
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
246,06
172,24
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
51,63
33,56
Mont Kuru Temizleme (Normal)
Mont Kuru Temizleme (Normal)
213,11
149,18
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
Elbise Kuru Temizleme (Normal)
184,55
129,19
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
71,83
50,28
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
Mont Kuru Temizleme (Kaz Tüyü & Kayak)
378,98
265,29

En Çok Arananlar

takım elbise gömlek abiye gelinlik
0
basket
Nclub Banner Sipariş Hattı Hopi Banner Üye Ol 100 Para Puan Kazan

Kabanlar İçin Kuru Temizleme Zamanı!

Kabanlar için kuru temizleme zamanı

Kabanlar İçin Kuru Temizleme Zamanı!

Koskoca bir kışı geride bıraktık. Artan hava sıcaklıklarıyla birlikte yavaş yavaş ince ceketlere geçiş yaparken, kış boyu sırtımızdan eksik olmayan kaban ve montlar için kuru temizleme yaptırmanın zamanı geldi. Bir sonraki kışa kadar gardıropta gün sayacak olan bu giysilerin, yeni görünümünü kaybetmemesi için temizlik konusunda hassasiyet göstermek gerekiyor. Aksi takdirde genellikle yüksek meblağları gözden çıkararak satın aldığımız kaban ve montlar, tek sezonluk ömürlere sahip olabilirler.

Peki, Kaban Temizliği Nasıl Yapılır?

Normal giysilere göre çok daha farklı bir dokuya sahip olan kabanlar, ne yazık ki ev ortamında sağlıklı şekilde temizlenemezler. Diğer giysiler gibi çamaşır makinesinde yıkandığında tam anlamıyla temizlenmiş sayılmayacaklardır. Kuru temizleme yaptırmak yerine, etiketinde uygun görülen dereceye dikkat ederek çamaşır makinesinde yıkamak, uzun süredir temizlenmemiş bir kaban için, mikroorganizmalara duş aldırmaktan başka bir şey olamayacaktır.

Kışlık giysilerinizi evde temizlemeye çalıştığınızda hem emeğinizi hem de zamanınızı boşa harcamış olursunuz. Kaban kuru temizleme hizmeti de sunan Networkdry, gereksiz yere elektrik ve su sarfiyatı yapmanızı engellediği gibi, kabanlarınızı en ucuza, en hızlı şekilde temizleme garantisi sunar. Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren ve geniş çaplı bayi ağına sahip olan Networkdry, sektörde lider bir şekilde yoluna devam ederken, müşteri memnuniyetini tüm değerlerin üzerinde tuttuğu için, kaban temizliğinde de ilk tercihiniz olacaktır.

Deri Monta Kuru Temizleme Yapılır mı?

Sonbahar ve kış sürecinde vazgeçilmez giysilerin başında deri montlar geliyor. Her kıyafetle uyum sağlayabilme özelliğine sahip olan bu montlar, erkekler için de, kadınlar için de popüler olmayı başaran dış giyim unsurlarından biri. Gerçek deri tercih edildiğinde oldukça ciddi rakamlar ödeyerek sahip olunan deri montlar, düzenli olarak temizlenip bakımı yapılmadığında deforme olabiliyor. Bu da en az 3-4 yıl kullanmaya devam etmeyi planladığımız montun, 1 yıl içerisinde yeni görünümünü kaybetmesi anlamına geliyor.

Deri montun deforme olmadan, uzun süre kullanılabilmesi için de Networkdry yanınızda! Deri mont kuru temizleme hizmetinde özel makineleri ve temizleme ürünleriyle fark yaratan Networkdry kuru temizleme ağı, ücretsiz servisiyle kapıdan aldığı ürününüzü, 24 saat içerisinde kapıya teslim eder. Deri montlar çamaşır makinesinde yıkanamazlar ve yıkansalar dahi bu temizlendiği anlamına gelmez. Bu amaçla geliştirilen makineleri, özel deri temizleme ürünleri ve uzman personelleri ile hizmetinizde olan Networkdry, beklentilerinize en hızlı şekilde cevap verecektir.

Kuru temizleme sektörüne yeni bir soluk getiren Networkdry, optimum hizmeti, optimal maliyette sunma adına fazla mesai yapmaya devam ediyor. İşinizi şansa bırakmak yerine, garantiye almak istiyorsanız, Networkdry 7 gün 24 saat hizmetinizde, sadece bir tık uzağınızdadır.

Taglar