kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Günlük Yaşantımızın Birer Parçası Olan Havlularımızın Temizliği Nasıl Olmalıdır

Günlük Yaşantımızın Birer Parçası Olan Havlularımızın Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Günlük yaşantımızda en çok kullandığımız şey nedir desek aklımıza neler gelir? Cep telefonlarımız, ayakkabılarımız, çantalarımız hatta belki çoraplarımız… Bu soru sorulduğunda aklımıza ilk gelen şey olmasalar da havlularımız da gün içinde en sık kullandığımız eşyalarımızdandır. Sürekli elimizin altında, kullanımımızda olan bu eşyalarımızın bakımı ise oldukça önemlidir. Zira gün içerisinde sıklıkla elimizle, yüzümüzle temas etmektedirler. Şöyle bir durup düşündüğümüzde gerçekten hayatımızın tam ortasındalar desek yanlış bir tabir olmaz. Bu nedenle böylesine sıklıkla temas içinde olduğumuz bu parçaların temizliği bizler için oldukça elzemdir. Elimiz için ayrı, yüzümüz için ayrı, ayaklarımız ve vücudumuz için ayrı ayrı havlular edinmemiz ise sözünü ettiğimiz hijyen açısından önem teşkil etmektedir.

Vücudumuza, cildimize iyi bakmak hem sağlığımız için elzemdir, hem de kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. Sabah uyandığımızda yüzümüzü yıkarken, gün içinde ellerimizi yıkarken, sıcak bir duş sonrasında cildimiz yumuşacık ve temiz havlulara sarılmayı hak etmektedir. Bu yumuşaklık ve hijyeni sağlayabilmek bağlamında havlularımızın bakımı birincil öneme sahiptir diyebiliriz. Yıkarken, ütülerken ve muhafaza ederken havlularımıza çok özenli davranmamız gerekmektedir. Zira bu işlemlerin yanlış ya da hijyenden uzak koşullarda yapılması, sürekli cildimizle temas halinde olan parçalar oldukları için direkt olarak sağlığımızı tehdit edebilmektedir. Ayrıca söz konusu havlularımızı düzenli aralıklarla, en fazla 3-4 kullanımda bir yıkamak gerektiğini de unutmamalıyız. Uzun süre yıkamadan aynı havluyu kullanmak hijyen açısından doğru olmayan bir davranıştır.

Kalıcı hijyen için havlularınızı sıklıkla ve özenle yıkama işlemine, sonrasında ise en doğru kurutma işlemine tabii tutmalısınız. Her konuda olduğu gibi bu konuda da sizi yalnız bırakmayan, bir tık uzağınızda olan Networkdry
Kuru Temizleme hizmetlerimiz sayesinde bahsi geçen havlularınızın temizliğini en doğru şekilde yaptırabilirsiniz.
 

İstanbul, Ankara, Kocaeli, Konya, Adana, Antalya ve daha onlarca ilde hizmet veren Networkdry Online Kuru Temizleme Ağı sayesinde hayat olduğundan daha kolay!

                   
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN