kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Görmediğiniz Kir Gerçekten Yok Mudur?

Görmediğiniz Kir Gerçekten Yok Mudur? Görmediğiniz Kir Gerçekten Yok Mudur?

Halınızın son zamanlarda bir beti benzi mi attı sanki? Eskisi gibi parlak durmuyor mu dersiniz? Alırken aşık olduğunuz, canı gönülden bağlandığınız o renklere ne oldu dersiniz? Şöyle bir baktığınızda bir şey yok gibi, değil mi? Peki görmediğiniz kir, gerçekten halınızın üzerinde olmadığı anlamına mı geliyor?

Halılarımız çok ketum eşyalarımızdır desek yanlış olmaz. Her şeyi, tüm kiri pası içlerinde tutarlar. Üzerlerine düşen her türlü kirin tozun büyük bir kısmını aslında dibe iterek gözümüze görünmemesini sağlarlar. Böylece baktığımızda aslında gözle görünen bir kir ya da toz olmamasına rağmen halımızın rengindeki cansızlık sebebiyle halımızın kirlendiğini ve temizliğe ihtiyaç duyduğunu anlamamız mümkündür.

Her halının belirli aralıklarla düzenli bir şekilde temizlenmesi gerektiği gerçeğinden yola çıkarak, son Halı Yıkama işleminin üzerinden 2 ay geçtiyse artık halınızın yavaş yavaş renginde solukluk görmeye başlayabileceğiniz anlamına gelebilir. Bu durumda yapmanız gereken tek şey halınızın ilacına yani Networkdry Halı Yıkama hizmetlerine başvurmak olmalıdır. Halınızın dilinden en iyi anlayan Halı Yıkamacınız Networkdry ile solgun halılarınızın rengini derinlemesine temizlikle ilk günkü haline getirebilirsiniz :)  Networkdry, 2014 yılından beri Avcılar’da Kuru TemizlemeÜtüleme ve Halı Yıkama hizmeti vermektedir. Bununla beraber Ankara’nın Şenlik Subayevleri, Kalaba semtlerinde ve İzmir’in Buca ve Manisa’nın Yunus Emre ilçesinde ve daha birçok il ve ilçede de hizmet vermektedir.

      
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN