Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Networkdry
Alışverişin Yeni İcadı
ZUBİZU' da!


ZUBİZU Nedir ?

Yeni alışveriş arkadaşın ZUBİZU akıllı telefonuna yükleyeceğin ücretsiz bir uygulama. ZUBİZU ile alışveriş yaptıkça Puan kazanır, biriken Puanlar ile ödül kazanabilirsin.


Puan'larımı Nerelerde Kullanabilirim ?

ZUBİZU ile alışveriş, moda&tasarım, en iyi restoranlar etkinlikler ve Networkdry Kuru Temizleme dahil yüzlerce markada kullanabilirsin.

HEMEN İNDİR
Kuru Temizleme, Halı Yıkama ve Lostra Hizmetlerinde %50 indirim sunan Networkdry NClub üyeliği, 119,90 TL yerine ZUBİZU'ya özel 94,90 TL.
Networkdry.com indirim kodunuzu ZUBİZU mobil uygulamasından alabilirsiniz.
KAMPANYA KOŞULLARI:
NClub üyeliği, Networkdry Kuru Temizleme, Halı Yıkama ve Lostra hizmetlerinin ayrıcalıklarından yüksek indirim ile yararlanmak isteyen müşteriler için oluşturuldu. NClub üyeleri 1 yıl boyunca tüm Kuru Temizleme, Halı Yıkama ve Lostra siparişlerinde %50 indirimden yararlanmaktadır. Networkdry.com üzerinden oluşturduğunuz Kuru Temizleme siparişleri, 5 saat içerisinde kapıdan alınır ve 24 saat içerisinde temizlenerek teslim edilir. Ev tekstili ve özel işlem gerektiren ürünlerin (Gelinlik, abiye, yorgan v.s.) teslimi 48 saat sürmektedir. Halı Yıkama alımı 1 gün, teslimatı 7 gün sürmektedir. Lostra alımı ertesi gün, teslimatı 3 gün sürmektedir. Kampanya, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Konya, Samsun, Denizli, Antalya, Manisa, Afyon, Isparta, Aydın, Adana, Mersin, Kocaeli (Gebze), Gaziantep ve Kütahya illeri için geçerlidir. Bu illerde hangi bölgelere hizmet verdiğimizi www.networkdry.com üzerinden sorgulayabilirsiniz. Ödeme sayfasında ‘’indirim kullan’’ bölümüne ZUBİZU kodunuzu girerek indirimden faydalanabilirsiniz. ZUBİZU kampanyası başka Networkdry.com kampanyalarıyla birleştirilemez. ZUBİZU ve Networkdry kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  • ZUBİZU Reklam Filmi
  • ZUBİZU'yu Nasıl Kullanırım?

www.zubizu.com / 0850 222 0 666

www.zubizu.com / 0850 222 0 666
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN