Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Mevlana Bölgesi İçin Lütfen Ürünlerinizi Seçiniz
 • Gömlek Ütüleme (Poplin)
  Gömlek Ütüleme (Poplin)
  5,50 TL
  3,90 TL
  %30 İndirimli
 • Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
  Pantolon Ütüleme (Normal&Kot)
  5,50 TL
  3,90 TL
  %30 İndirimli
 • Tshirt Ütüleme
  Tshirt Ütüleme
  5,00 TL
  3,50 TL
  %30 İndirimli
 • Ceket Ütüleme (Normal&Kot)
  Ceket Ütüleme (Normal&Kot)
  10,00 TL
  7,00 TL
  %30 İndirimli
 • Elbise Ütüleme (Normal )
  Elbise Ütüleme (Normal )
  10,00 TL
  7,00 TL
  %30 İndirimli
 • Takım Elbise Ütüleme (Normal - 2 Parça)
  Takım Elbise Ütüleme (Normal - 2 Parça)
  14,50 TL
  10,00 TL
  %30 İndirimli
 • Nevresim Takımı Ütüleme (Normal)
  Nevresim Takımı Ütüleme (Normal)
  17,00 TL
  12,00 TL
  %30 İndirimli
 • Bluz Ütüleme
  Bluz Ütüleme
  7,50 TL
  5,00 TL
  %30 İndirimli
Sepet Tutarı :
0,00 TL
DEVAM ET
1
Sepet
2
Teslim
3
Ödeme
4
Özet
Sepet Tutarı : 0,00 TL

Mevlana Ütüleme Hizmeti

Mevlana Ütüleme Hizmeti Gündelik işlemler içerisinde en çok zaman kaybettiren, ütü yapmak oluyor, öyle değil mi? Giysilerinizi kusursuz şekilde ütüleyebilmek için saatlerinizi harcıyor, yine de istediğiniz görüntüyü elde edemiyorsanız, Networkdry kuru temizleme ağının Mevlana ütüleme hizmeti olanağından yararlanmak için, zaman kaybetmemeniz gerekiyor demektir.

Networkdry ütüleme hizmetimizle giysilerinizin ömrünü uzatmak için gereken dokunuşu yapmaktayız. Kıyafetlerin kısa sürede yeni görünümünü kaybetmesi, yanlış yıkama ve yanlış ütülemeye bağlıdır. Sancaktepe ilçesinin Mevlana Mahallesi için de hizmet sunan ekibimiz, giysilerinizi teslim aldığında, kumaş türlerine göre uygun ütüleme seçeneğini belirler. Bu sayede narin giysiler için yüksek ısılı ütüleme işlemleri yapılmayacağı için, kumaş formu korunurken, renklerin solması da engellenmiş olur.

Kuru temizleme sektörünün öncüsü Networkdry olarak, ütüleme işlemleri konusunda oldukça profesyonel ve yenilikçi çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ve güçlü ekipmanlarımız sayesinde işlemler kısa sürede gerçekleşir ve bu sayede hızlı bir şekilde teslim edilerek, zaman kaybının önlenmesi sağlanır. Dağ gibi büyüyen kıyafetler, düşünce gücüyle ütülenemediği için, bu konuda profesyonel destek almak, en doğru adım olacaktır.

Hizmet ağını her geçen gün genişletme çabası içerisinde olan Networkdry olarak, Mevlana ütüleme hizmeti olanağından yararlanmak için, online sipariş verme şansı tanıyoruz. www.networkdry.com üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sipariş sonrasında 5 saat içerisinde ürünleriniz adresinizden alınıp, 24 saat içerisinde teslim edilecektir. Ayrıca 0850 433 1 379 numaralı müşteri hizmetlerimizden erişim sağlayarak da sipariş verebilirsiniz.

Image