NetworkDry Yandex
Networkdry Kuru Temizleme Kullanıcı Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
Networkdry Çağrı Merkezi
Sepetiniz SEPETİ KAPAT
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Networkdry Kuru Temizleme
0
Göksun Bölgesi İçin Lütfen Ürünlerinizi Seçiniz
 • Gelinlik Kuru Temizleme (Taşlı & Dantelli)
  Gelinlik Kuru Temizleme (Taşlı & Dantelli)
  240,00 TL
   
 • Gelinlik Kuru Temizleme (Normal&Düz)
  Gelinlik Kuru Temizleme (Normal&Düz)
  200,00 TL
   
 • Gelinlik Kuru Temizleme (Ultra Lüx)
  Gelinlik Kuru Temizleme (Ultra Lüx)
  400,00 TL
   
 • Peluş Kısa Kuru Temizleme
  Peluş Kısa Kuru Temizleme
  75,00 TL
   
 • Nişanlık Kuru Temizleme (Taşlı & Dantelli)
  Nişanlık Kuru Temizleme (Taşlı & Dantelli)
  240,00 TL
   
 • Deri Pardesü Kuru Temizleme
  Deri Pardesü Kuru Temizleme
  150,00 TL
   
 • Peluş Yelek Kuru Temizleme
  Peluş Yelek Kuru Temizleme
  60,00 TL
   
 • Peluş Uzun Kuru Temizleme
  Peluş Uzun Kuru Temizleme
  95,00 TL
   
Sepet Tutarı :
0,00 TL
DEVAM ET
1
Sepet
2
Teslim
3
Ödeme
4
Özet
Sepet Tutarı : 0,00 TL

Göksun Kuru Temizleme

Göksun Kuru Temizleme Networkdry ailesi olarak sizleri zaman kaybettiren gündelik işlerden kurtarma adına, hizmet ağımızı her geçen gün geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyoruz. Göksun kuru temizleme hizmetiyle kıyafetlerinizi temizlemek için harcayacağınız zamanı sizlere geri kazandırmak adına, profesyonel ve hızlı çözümlerle yanınızdayız.

Çamaşır yıkamak, kurutmak ve ütülemek gibi işlemler sandığınızdan çok daha fazla zaman alır ve ciddi bir emek ister. Hem beden yorgunluğu oluşmasını engellemek, hem de zamanınızı daha farklı değerlendirmek için Göksun ilçesinin tüm mahallelerinden kuru temizleme siparişi verebilirsiniz. Networkdry kuru temizleme ağı olarak işlemlerimizde hıza önem veriyoruz. Siparişinizi verdikten sonra en geç 5 saat içerisinde ürünlerinizi kapınızdan alıp, 24 saat içerisinde yine kapıda teslim etmekteyiz. Göksun kuru temizleme hizmetinde hızımıza ve hizmet kalitemize güveniyor, söz verdiğimiz işlemi, söz verdiğimiz sürede gerçekleştirmeyi garanti ediyoruz.

Kuru temizleme hizmetinde öncü olarak yolumuza devam ederken, kullanıcı dostu bir çalışma felsefesi yürütmekteyiz. Müşterilerimize zaman kazandırmak amacıyla online sipariş olanağı sunuyor, sadece birkaç dakika içerisinde kuru temizleme ve ütüleme siparişlerini oluşturma şansı tanıyoruz. Üstelik online sipariş oluşturmak oldukça basit. Ürün yelpazesi üzerinden seçimlerinizi yapabilir, ödeme kısmında kart bilgilerinizi kullanarak ödemeyi gerçekleştirebilir ya da kapıda ödeme seçiminde bulunabilirsiniz.

Networkdry kuru temizleme hizmetinden Göksun ilçesinin tüm mahallerinde yararlanabilir, www.networkdry.com üzerinden verebileceğiniz online siparişin yanı sıra, 0850 433 1 379 numaralı müşteri hizmetlerimizden de bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz.
 

Image