Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
İstanbul Bölgesi İçin Lütfen Ürünlerinizi Seçiniz
 • Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
  Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
  30,00 TL
  21,00 TL
  %30 İndirimli
 • Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
  Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
  13,00 TL
  9,00 TL
  %30 İndirimli
 • Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
  Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
  20,00 TL
  14,00 TL
  %30 İndirimli
 • Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
  Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
  12,00 TL
  8,00 TL
  %30 İndirimli
 • Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
  Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
  27,00 TL
  19,00 TL
  %30 İndirimli
 • Mont Kuru Temizleme (Normal)
  Mont Kuru Temizleme (Normal)
  21,50 TL
  15,00 TL
  %30 İndirimli
 • Elbise Kuru Temizleme (Normal)
  Elbise Kuru Temizleme (Normal)
  20,00 TL
  14,00 TL
  %30 İndirimli
 • Yorgan Yıkama (Elyaf)
  Yorgan Yıkama (Elyaf)
  43,00 TL
  30,00 TL
  %30 İndirimli
Sepet Tutarı :
0,00 TL
DEVAM ET
1
Sepet
2
Teslim
3
Ödeme
4
Özet
Sepet Tutarı : 0,00 TL

İstanbul Kuru Temizleme

İstanbul Kuru TemizlemeBirçok kişinin zannettiği gibi kuru temizleme işlemleri aslında ‘kuru’ değildir. İşlemlerde kullanılan kimyasal maddelerin neredeyse su içermemesi nedeni ile bu ismi almıştır. İlk zamanlarda kullanılan benzen ve gaz yağı gibi maddeler son derece yanıcı ve tehlikeliydi. Bu yüzden günümüzde geliştirilen yöntemler sayesinde, solvent maddesi kuru temizlemedeki yerini aldı. Günümüzde birçok kuru temizleme firması, solvent maddesi kullanmaktadır.

Profesyonel İstanbul Kuru Temizleme

Profesyonel anlamda kuru temizleme işlemlerinizi gerçekleştiren Networkdry, bazı önemli kriterleri yerine getiriyor. İstanbul kuru temizleme firmaları arasında en önde gelen adreslerden biri olarak Networkdry’da profesyonel hizmet kalitesini bulabilirsiniz. İlk olarak ürünleri teslim alırken müşterilerimizden her zaman için bilgi alıyoruz. Bilginin niteliği aynı zamanda giysilerinize uygulayacağımız temizleme sürecini de belirler. Eğer kumaşta herhangi bir deformasyon varsa bunun bilgisini de almamız önemlidir.

Ürün üzerindeki bakım sembollerini dikkate alıyoruz. Eğer zaruri olarak yapılacak bir işlem varsa müşterilerimizi bu konuda bilgilendiriyoruz. Ürünleri teslim alırken mutlaka sınıflandırıyoruz. Her işletme kendi esaslarına göre sınıflandırma yapabilirken, renk ve numaraya göre sınıflandırma en sağlıklı olanıdır. Gruplandırma yapıldıktan sonra her bir kıyafet farklı sepetlere koyulur.

Lekelere iki türlü müdahale yapıyoruz. Bunlardan birincisi ön müdahaledir. Kabinli leke masalarında gruplandırılan kıyafetler, profesyonel leke çıkarıcılar ile temizlenir. İkinci aşamada makineler devreye girer. Ön müdahaleden sonraki son aşama, makineler ile yapılan müdahaledir.

Kuru Temizlemede Kontrol İşlemlerinin Yapılması

Temizlenen kıyafetleri mutlaka kontrol ediyoruz. Çıtçıt, fermuar, düğme gibi temizleme sırasında zarar görebilecek olan aksesuarlara özen gösteriyor, giysilerde bulunabilecek plâstik nesneler, içeriğinde mürekkep olan kalemler, kesici araçlar gibi temizleme sırasında giysilere zarar verebilecek yabancı cisimlere dikkat ediyoruz.

Bu gibi cisimleri tespit ettiğimizde aksesuarları sökerek temizleme işleminden sonra tekrar yerlerine takıyoruz. Her türlü profesyonel kuru temizleme işlemleriniz için Networkdry Kuru Temizleme ailesine güvenebilir, http://www.networkdry.com/ gibi iletişim kanallarımızdan sorularınız ve merak ettiklerinizle ilgili ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

Image