kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0

İstanbul Halı Yıkama ve Halı Yıkama Fiyatları

 • Makine Halısı M2 İstanbul Halı Yıkama
  Makine Halısı M2
  13,50 TL
  10,80 TL
  Bugüne özel %20 indirimli
 • Shaggy Halı M2 İstanbul Halı Yıkama
  Shaggy Halı M2
  17,50 TL
  14,00 TL
  Bugüne özel %20 indirimli
 • Yün Halı(Makine) M2 İstanbul Halı Yıkama
  Yün Halı(Makine) M2
  17,50 TL
  14,00 TL
  Bugüne özel %20 indirimli
 • El Dokuma Halı M2 İstanbul Halı Yıkama
  El Dokuma Halı M2
  38,00 TL
   
 • Özel Halı M2 İstanbul Halı Yıkama
  Özel Halı M2
  60,00 TL
   
 • Kilim M2 İstanbul Halı Yıkama
  Kilim M2
  16,00 TL
   
 • İpek - Step Halı M2 İstanbul Halı Yıkama
  İpek - Step Halı M2
  45,00 TL
  36,00 TL
  Bugüne özel %20 indirimli
Sepet Tutarı :
0,00 TL
DEVAM ET
1
Sepet
2
Teslim
3
Ödeme
4
Özet
Sepet Tutarı : 0,00 TL

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama Yaşam alanlarında temizlik söz konusu olduğunda, ilk akla gelen halıdır. Tüm gün üzerinde zaman geçirilen bu eşyaların da, diğer eşyalar gibi temizlenmesi gerekir. İstanbul halı yıkama hizmetinde de beklentilerin karşılığını veren Networkdry ailesi olarak, halılarınızda derinlemesine temizlik garantisi veriyor, zarar görmelerine izin vermeden işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul ilinin tüm mahalleleri için hizmet sunan kuru temizleme ağı Networkdry, halı yıkama işlemleri için özel olarak geliştirilmiş makinelerle profesyonel çözümler sunar. Alanında uzman ekibimiz ve teknik donanımımız sayesinde halılarınız hayal ettiğiniz gibi hijyenik bir form kazanır. Evlerinizin temel eşyası olan ve tüm tozu içerisine çeken halılar için yıkama işlemi evde yapıldığında, yeterince temizlendikleri söylenemez. Alt kısımlarda biriken toz ve kirin tamamen arınabilmesi için halı yıkama işleminde profesyonel destek almak gerekir. Bu konuda da birçok kişinin ilk tercihi haline gelen Networkdry, en uygun fiyatla en iyi çözümü sunacaktır.

Networkdry olarak, İstanbul halı yıkama hizmetinde liderliğimizi sürdürürken, hızımızla müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. Halı yıkama işlemi için siparişini oluşturduktan sonra en geç 24 saat içerisinde adresinize gereken halılarınızı teslim alıyor ve en geç 5 gün içerisinde temizlenmiş, ambalajlanmış şekilde teslim ediyoruz.

Networkdry halı yıkama siparişi vermek için 0850 433 1 379 no.lu müşteri hizmetleri numaramızı kullanabilir ya da www.networkdry.com üzerinden hızlı bir şekilde online sipariş oluşturabilirsiniz. Online sipariş işlemleri sırasında halı türü, adedi ve metrekaresi gibi bilgilere dikkat etmeyi unutmayın.
 Image