Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
İstanbul Bölgesi İçin Lütfen Ürünlerinizi Seçiniz
 • Makine Halısı M2
  Makine Halısı M2
  8,50 TL
  6,00 TL
  %30 İndirimli
 • Shaggy Halı
  Shaggy Halı
  11,00 TL
  7,00 TL
  %30 İndirimli
 • Yün Halı M2
  Yün Halı M2
  13,00 TL
  9,00 TL
  %30 İndirimli
 • El Dokuma Halı M2
  El Dokuma Halı M2
  13,00 TL
  9,00 TL
  %30 İndirimli
 • İpek - Step Halı M2
  İpek - Step Halı M2
  28,50 TL
  20,00 TL
  %30 İndirimli
 • Kilim M2
  Kilim M2
  12,00 TL
  8,00 TL
  %30 İndirimli
 • Özel Halı ( İran - Nepal )
  Özel Halı ( İran - Nepal )
  21,50 TL
  15,00 TL
  %30 İndirimli
Sepet Tutarı :
0,00 TL
DEVAM ET
1
Sepet
2
Teslim
3
Ödeme
4
Özet
Sepet Tutarı : 0,00 TL

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

Makine dokuması ile üretilen halı türlerinden olan Shaggy halılar, uzun püskülleri ile hoş bir dekorasyon eşyasıdır. Aynı zamanda zeminden gelen soğukları engelleyerek, evin sıcak kalmasını sağlarlar. Shaggy halı yıkama zor ve zahmetli bir işlemdir. Yumuşak ve hassas bir yapıya sahip olan Shaggy halı türleri, özel temizleme yöntemleri ile temizlenebilir. Ayrıca kapsamlı temizlik sonucunda, bakterilerden ve mikroorganizmalardan arındırılabilir.

İstanbul Halı Yıkamada Sağlıklı Temizlik

Shaggy halıların günlük temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekiyor. Günlük temizliğinin yanı sıra periyodik zamanlarda da kapsamlı temizliğinin yapılması gerekir. Bizim için değerli olan çocuklarımızın belki de en çok zaman geçirdiği zeminleri süsleyen bu halıların, bakterilerden ve mikroorganizmalardan arındırılması gerekir. Birçok durumda diplerde kalan toz ve pislikler eski yöntemle temizlenmeye çalışılır. Ancak bu sağlıklı bir yöntem değildir. Silkeleme yöntemi ile solunum yollarınız büyük bir risk altında kalacaktır.

Kuru temizleme işlemlerinde bu risklerin hiçbirisi yaşanmaz. Kaliteli ve güvenilir bir kuru temizleme firması ile sürekli olarak çalışabilirsiniz. Bu durum sizin hem zamandan, hem de paradan kazanmanızı sağlayacaktır. Networkdry, İstanbul halı yıkama hizmetini birçok şubesi ile kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. En inatçı lekelerin bile ustalıkla temizlendiği firmanın kuru temizleme alanında birçok hizmeti bulunuyor. Aynı zamanda halı yıkama işlemleriniz de firma tarafından kısa sürede ve profesyonel bir biçimde çözülüyor.

İstanbul halı yıkama hizmetleri olarak firmanın birçok şubesi size bir telefon kadar yakın. El dokuması halılar, makine dokuması halılar, Shaggy tipi halılar ve en inatçı lekelerin biriktiği halı ürünlerinde profesyonel bir temizlik için firmanın hizmetlerine göz atmalısınız. Kısa sürede kapınızdan alınan halılar yine kısa bir süre içerisinde sizlere tertemiz bir şekilde teslim ediliyor. Firmanın sunduğu hizmetler ve fiyatlar hakkında, http://www.networkdry.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Image