kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0

Pantolon Kuru Temizleme

Pantolon Kuru Temizleme

Erkek ya da kadın fark etmeksizin herkesin en çok tercih ettiği giysi türü, pantolon oluyor. Günlük yaşantımız içerisinde de, iş dünyasında da pantolon giyiyor, onun sunduğu konfordan büyük keyif alıyoruz. Ancak sıklıkla kullandığımız bu giysiler, uygun koşullarda temizlenmediğinde, kısa süre içerisinde kullanılamayacak hale gelebiliyor. Bu da yüksek rakamlar ödeyerek satın aldığımız pantolonları, kısa ömürlü kullanmamıza neden oluyor. Peki, bu durumu önlemek için pantolon Kuru Temizleme hizmetinden mi yararlanmak gerekir?

Aslında bu sorunun cevabı ‘pantolon türüne göre değişir’ olsa da, sağlıklı çözümler arzu ediliyorsa, elbette pantolonlar için Kuru Temizleme hizmeti almak ideal yöntem olacaktır. Makinede yıkanan pantolonlar, yıkama talimatlarına uygun olarak yıkandıkları halde, kısa süre içerisinde yıpranmaya başlar. Özellikle kot pantolonların iki yıkama sonrasında bile rengini kaybetmeye başladığına sizler de tanık olmuşsunuzdur. Özenle seçilerek alınan, kıymet verilen giysilerin kısa sürede yeni görünümlerini kaybetmemeleri açısından, klasik temizlik yöntemleri yerine, kuru uygulamalardan yana seçim yapılmalıdır.

Pantolon Kuru Temizleme hizmeti alındığında, ilk olarak yapılacak işlem leke çıkarma uygulaması olacaktır. Eğer üzerinde herhangi bir leke varsa, mutlaka teslim ederken kuru temizlemeciye bildirilmesi gerekir. Leke çıkarma işleminden sonra, kumaş yapısına göre uygun olan temizleyiciler kullanılarak yıkama işlemine geçilir. Yıkanıp kurutulduktan sonra, ütüleme uygulaması yapılır ve pantolon ambalajlanarak teslim edilir. Pantolon kuru temizleme fiyatları da oldukça ekonomik seviyelere indirgendiği için, bu yöntemin maliyeti ile evde yıkama maliyeti arasında uçurumların olduğu söylenemez.

Pantolon için kuru temizleme yapıldığında, uzun vadede kazançlı çıkılacaktır. Hem kuru temizleme maliyetinin düşük olması, hem de pantolonun kullanım ömrünü uzatıyor olması, kullanıcısına kâr kazandırır. Üstelik online kuru temizleme ağı Networkdry sayesinde, sadece tek bir tıkla Kuru Temizleme hizmeti alınabiliyor. Kredi kartı ile internet üzerinden ya da kapıda ödeme seçeneğinden de yararlanabileceğiniz bir sisteme sahip olan firmamız, giysilerinize en az sizin kadar özen gösterir.

Başka Hizmetlerimiz
Benzer yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN