kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0

Elbise Kuru Temizleme

 

Elbise Kuru Temizleme

Kadınların vazgeçemediği kıyafetlerin başında elbette elbiseler gelir. Özellikle yaz döneminde sıklıkla tercih edilen elbiseler, genel olarak narin kumaş yapılarına sahiptir. Bu nedenle yıkama ve ütüleme işlemleri titizlik gerektirir. Sağlıklı bir sonuç alabilmek adına, elbise kuru temizleme uygulamasını tercih etmek ekonomik açıdan da avantajlı olur.

Kuru temizleme hakkında doğru bilinen yanlışlardan biri de, ekonomik bir uygulama olmadığıdır. Bugün birçok kişi bu uygulamaya ihtiyaç duysa bile, fiyatları hakkında yanlış bilgiler edindiği için kuru temizleme yaptırmamayı tercih ediyor. Fiyatlar her kuru temizlemeciye ve her ürüne göre elbette farklılık göstermekte. Ancak özellikle elbise temizliği için sunulan çözümlerin oldukça ekonomik olduğunu söylemek mümkün. Peki, elbise temizliğinde nelere dikkat etmeli?

- Elbisenin kumaş yapısına göre yıkama işlemi gerçekleştirilmeli, yıkamadan önce mutlaka etiketinde yer alan talimatlara dikkat edilmelidir.

- Koyu renk elbiselerin renklerinde açılma meydana gelmemesi için, ters çevirerek yıkamak gerekir.

- Elbise yıkarken kullanılan deterjanın içerisinde ağartıcı maddeler bulunmadığından emin olunmalıdır.

- Elbise üzerinde herhangi bir leke varsa, yıkama öncesinde lekenin türüne göre leke çıkarma uygulamaları yapılmalıdır.

Elbise kuru temizleme hizmeti alınacaksa ise, giysiyi teslim ederken üzerinde bulunan lekeler hakkında görevli kişinin bilgilendirilmesi gerekir. Bu sayede kuru temizleme işlemi yapılmadan önce leke çıkarma uygulaması yapılır. Giysi tüm lekelerinden arınmış şekilde teslim edilebilir.

Elbiseler evde yapılan temizlik uygulamaları sonrasında, kısa sürede yıpranır ve yeni görünümlerini kaybederler. Bunda kumaş yapısının narin olması da etkilidir. Giysilerini uzun süre yeni gibi kullanmak ve kalitesinden ödün vermesini engellemek isteyenlerin temizlik konusunda tercihi kuru temizlemeden yana olmalıdır.

Kuru temizleme sektöründe güçlü bir marka olarak yoluna devam eden Networkdry, ekibi olarak, elbiseleriniz için en iyi çözümü sunmaktayız. Online olarak sipariş oluşturabilir, kısa süre içerisinde adresinizden teslim alınan giysilerinizin, yine kısa sürede adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Kuru temizleme uygulamaları şimdi çok daha hızlı, çok daha profesyonel!

Başka Hizmetlerimiz
Benzer yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN