kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0

Çarşaf Kuru Temizleme

Çarşaf Kuru Temizleme

 Evlerimizde en sık kullanılan ev tekstili ürünlerinin başında çarşaf geliyor. Bugün saten, keten, ipek ya da pamuk gibi farklı kumaş yapılarına sahip pek çok kumaş türünü kullanabiliyoruz. Sık kullanıldığı için en çok kirlenen ve yıkanması da en problemli ürünlerden biri olan çarşaflar, çarşaf kuru temizleme hizmeti sayesinde artık bir yük olmaktan çıkıyor. Kumaş dokusu nasıl olursa olsun, kuru temizlemeciler sayesinde oldukça kısa bir sürede, üstelik derinlemesine temizlik sağlanmış şekilde teslim edilmekteler.

Çarşaflar için kuru temizleme uygulamasına başvurmak amacıyla, bu hizmeti veren herhangi bir merkeze başvurulduğunda, ilk olarak dikkat edilen unsur kumaş türüdür. Çarşafın kumaş yapısı incelendikten sonra, nasıl bir temizlik uygulamasının yapılması gerektiğine karar verilir. Aynı zamanda kullanılacak temizleyicinin türü de belirlenir. Çarşaf kuru temizleme uygulaması öncesinde, eğer herhangi bir leke söz konusu ise, bu leke için leke çıkarma işlemi de gerçekleştirilir.

Çarşaflar üzerinde en çok bakteri biriktiren ürünlerden biridir. Bu nedenle sürekli yüksek ayarda yıkanması gerekir. Aksi takdirde bakterilerden kurtulmak söz konusu olmayacaktır. Çarşaf kuru temizleme uygulaması tercih edildiğinde, bakterilerin tamamından arınacağı için iç rahatlatıcı bir hizmet de alınmış olur. Özellikle saten ya da ipek gibi hassas kumaşlı çarşaflarda yıkama işlemi narin ayarda yapılabilir. Bu da çamaşır makinesinde yıkamanın, bakterilerden kurtulmak değil, bakterilere duş aldırmak anlamına gelmesine neden olur.

Profesyonel hizmet alındığında, sadece çarşaflar yıkanmakla kalmaz, sağlıklı bir şekilde kurutulmuş ve ütülenmiş olarak teslim edilir. Networkdry kuru temizleme ailesi olarak önceliğimiz bütün hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir. Hizmetlerimizden yararlanmak için sizler de http://www.networkdry.com/ adresimizi ziyaret ederek, online sipariş oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda 0850 433 1 379 no.lu müşteri hizmetlerimizden de bizlere 7/24 ulaşma, bilgi alma ve sipariş oluşturma şansına sahipsiniz.

 

Başka Hizmetlerimiz
Benzer yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN