kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0

Bluz Kuru Temizleme

Bluz Kuru Temizleme

Giysilerin görselliği kadar, temizliği de önemlidir. Özellikle yaz sürecinde giysilerin daha sık yıkanması gerekir. Temizlik için yeterince zaman ayıramayanlar için kurtarıcı durumda olan unsur ise kuru temizleme uygulamalarıdır. Her ne kadar önceleri kuru uygulamalara yönelmek bir lüks olarak nitelendiriliyor olsa da, bugün ekonomik seviyelere inmiş olması, her kesimden insanın tercihi haline gelmesine olanak sağlıyor.

Hemen her türde giysi için kuru temizleme uygulamaları yapılabilir. Ancak özellikle kıymetli giysiler ve hassas ürünler için bu hizmet tercih edilmektedir. İpek bir bluza sahip olan kişi için, bu bluzu geleneksel yollarla temizlemek, deforme olmasına neden olmak demektir. Bluz kuru temizleme uygulamasından yararlanıldığı takdirde, oldukça kısa bir sürede, üstelik zarar da görmeden temizliği sağlanabilir.

Bluz kuru temizleme hizmetinden yararlanılacağı zaman, ilk olarak dikkat edilmesi gereken unsur, bluz üzerinde bulunan lekenin görevlilere bildirilmesidir. Herhangi bir leke bildirisi yapılmadığı takdirde, uygulama öncesi leke çıkarma işlemi yapılmayabilir. Bu da giysinin tamamen lekeden arınmadan teslim edilmesine anlamına gelebilir. Mutlaka üzerindeki leke konusunda bilgi verilmeli, hatta biliniyorsa eğer ne lekesi olduğu da söylenmelidir. Bu sayede leke çıkarma uygulaması çok daha bilinçli şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Bütün giysiler için kuru uygulamalar yapılabilir. Alanında uzman bir merkez seçildiğinde, hassas kumaş yapısına sahip olan giysiler için dahi sorunsuz işlemler gerçekleştirilecektir. Bluz kuru temizleme hizmeti gibi, diğer türdeki giysileri ve aynı zamanda ev tekstili ürünlerinizi de bu şekilde kolaylıkla temizletebilirsiniz. Temizlik konusunda yükünüzü hafifletirken, ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde dezenfekte olmasını da sağlamış olursunuz.

Networkdry kuru temizleme ağı olarak müşterilerimiz için her daim hızlı ve başarılı çözümler üretmeye çalışmaktayız. Giysilerinizin ve ev tekstili ürünlerinizin temizliği için bizlere web sitemiz üzerinden, ayrıca müşteri hizmetlerimizi arayarak, 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Networkdry her zaman bir tık kadar yakın!

Başka Hizmetlerimiz
Benzer yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN