Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
A.nafiz Gürman Bölgesi İçin Lütfen Ürünlerinizi Seçiniz
 • Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
  Takım Elbise Kuru Temizleme (Normal - 2 Parça)
  30,00 TL
 • Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
  Pantolon Kuru Temizleme (Normal&Kot)
  13,00 TL
 • Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
  Ceket Kuru Temizleme (Normal&Kot)
  20,00 TL
 • Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
  Gömlek Kuru Temizleme (Poplin)
  12,00 TL
 • Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
  Kaban&Parka Kuru Temizleme (Kaşe)
  27,00 TL
 • Mont Kuru Temizleme (Normal)
  Mont Kuru Temizleme (Normal)
  21,50 TL
 • Elbise Kuru Temizleme (Normal)
  Elbise Kuru Temizleme (Normal)
  20,00 TL
 • Yorgan Yıkama (Elyaf)
  Yorgan Yıkama (Elyaf)
  43,00 TL
Sepet Tutarı :
0,00 TL
DEVAM ET
1
Sepet
2
Teslim
3
Ödeme
4
Özet
Sepet Tutarı : 0,00 TL

A.nafiz Gürman Kuru Temizleme

A.nafiz Gürman Kuru Temizleme Modern yaşamın en büyük sorunlarından biri zamansızlık. Her birimiz zaman bulamamaktan yakınıyor ve bizlere zaman kazandıracak her unsuru değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu amaçla atılabilecek adımlardan biri de kuru temizleme hizmetinden yararlanmak. A.nafiz Gürman kuru temizleme hizmetiyle bir tık uzakta olan Networkdry olarak, değerli zamanınızı gündelik işlemler için harcamamanız için yanınızdayız.

Kuru temizleme işlemleri titizlik gerektiren uygulamalardır. Her kıyafete göre farklı işlem yapıldığı için, giysilerde deforme gibi sorunların yaşanmaması açısından, oldukça dikkatli olmak gerekir. Ürüne göre uygun işlem, uygun temizleyici madde kullanma konusunda hassasiyet gösteren ekibimiz, Güngören ilçesinin A.nafiz Gürman Mahallesi’nden gelen tüm siparişler için profesyonel çözümler sunar.

Alanında uzman personel kadromuz ve teknik donanımımız ile sektörün yenilikçi ismi olarak yolumuza devam ediyor, Networkdry kuru temizleme kalitesini tüm işlemlerimize yansıtma çabası güdüyoruz. Müşterilerimizi mutlu edebilmek adına teslim aldığımız ürünleri detaylı olarak inceliyor, leke durumlarını analiz ediyor, uygulanacak olan işlemleri adım adım gerçekleştiriyoruz. Kuru temizleme siparişi verildikten sonra, en ge. 5 saat içerisinde ürünlerinizi belirlediğiniz adresten alıyor ve en geç 24 saat içerisinde belirlediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Networkdry farkından yararlanmak için A.nafiz Gürman kuru temizleme hizmeti için siparişinizi verebilirsiniz. www.networkdry.com üzerinden bizlere ulaşabilir, ürün seçimlerinizi gerçekleştirerek, online sipariş oluşturmanız mümkündür. Bunu yanı sıra, 0850 433 1 379 numaralı müşteri hizmetlerinden de erişim sağlayarak sipariş verebilme şansına sahipsiniz.

Image