Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Boztepe Bölgesi İçin Lütfen Ürünlerinizi Seçiniz
 • Makine Halısı M2
  Makine Halısı M2
  8,00 TL
  5,00 TL
  %30 İndirimli
 • Shaggy Halı
  Shaggy Halı
  11,00 TL
  7,00 TL
  %30 İndirimli
 • Yün Halı M2
  Yün Halı M2
  12,00 TL
  8,50 TL
  %30 İndirimli
 • El Dokuma Halı M2
  El Dokuma Halı M2
  16,00 TL
  11,00 TL
  %30 İndirimli
 • İpek - Step Halı M2
  İpek - Step Halı M2
  28,50 TL
  20,00 TL
  %30 İndirimli
 • Kilim M2
  Kilim M2
  11,00 TL
  7,50 TL
  %30 İndirimli
 • Özel Halı ( İran - Nepal )
  Özel Halı ( İran - Nepal )
  21,50 TL
  15,00 TL
  %30 İndirimli
Sepet Tutarı :
0,00 TL
DEVAM ET
1
Sepet
2
Teslim
3
Ödeme
4
Özet
Sepet Tutarı : 0,00 TL

Boztepe Halı Yıkama

Boztepe Halı Yıkama Bütün bir yılı üzerinde geçirdiğiniz halılar için temizlenme zamanı gelmedi mi? Sizin için büyük bir zaman ve güç harcama anlamına gelen halı yıkama işlemi için vaktiniz yoksa işi profesyonellere bırakmaya ne dersiniz? Boztepe halı yıkama hizmeti olanağından yararlanarak, halılarınızı Networkdry ekibine emanet edebilir, derinlemesine temizlik sağlanarak, tüm bakterilerden arınmalarına izin verebilirsiniz.

Networkdry halı yıkama işlemleri için oldukça güçlü bir donanıma sahiptir. Halı türüne göre özel olarak işlem yapılması gerektiği için, bu amaca göre hazırlanan makineler ve özel ürünler kullanarak, halılarda derinlemesine temizlik sağlamaktayız. Her ne kadar yüzeyi lekesiz gözükse de, dip kısımlarda yer alan toz ve kir birikintileri halılarda bakteri oluşuma neden olduğu için, özellikle küçük çocukların sağlığı olumsuz etkilenecektir.

Aile bireylerinin sağlığını korumak ve halı yıkama işlemlerini daha kolay hale getirmek için Çankaya ilçesi Boztepe Mahallesi için de hizmet sunan Networkdry olarak, bizlere güvenebilirsiniz. Siparişinizin ardından halılarınızı en geç 24 saat içerisinde kapıdan alıp, temizlik işlemine başlamaktayız. Yıkama işleminden sonra ise en geç 5 gün içerisinde yine kapıda, ambalajlı şekilde teslim etmekteyiz.

Halılarda yüzeysel değil, derinlemesine temizlik sağlayabilmek için Boztepe halı yıkama hizmetinden yararlanmak doğru adım olacaktır. Bu konuda uzmanlığını kanıtlamış Networkdry ailesi olarak bizlere, www.networkdry.com üzerinden ulaşarak, online sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz sırasında ürün yelpazesi üzerinden halı türünü seçmeli, adet bilgisini girmeli ve metrekare detayını bildirmelisiniz. Ayrıca 0850 433 1 379 no.lu müşteri hizmetleri üzerinden de erişim sağlayarak, sipariş verebileceğinizi unutmayın!

Image