kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Yünlü Kumaşlar

Yünlü Kumaşlar

 

Kışlık kıyafetlerde genellikle yünlü olanlardan yana seçim yaparız. Yün ısıyı çok iyi yalıttığı için beden ısısının kaybedilmemesini sağlar ve bu nedenle sıcak tutar. Ayrıca kaybettiği şekli kolayca alan yünlü giysiler, oldukça kullanışlı yapıya sahiptirler. Yumuşak yapıları keyifle kullanılmalarını sağlarken, birçok kişi için vazgeçilmez hale gelmelerine neden olur. Ancak yünlü kumaşlar yıkanırken gereken özen gösterilmediğinde keçeleneceği için, sevdiğiniz giysilere kısa sürede veda etmeniz gerekebilir.

Yünlü kumaşlar özel bakım gerektirir. Evde yıkama uygulaması yapmak yünlü giysilerin ve diğer eşyaların kısa sürede sahip olduğu formu kaybetmesine neden olur. Bu yüzden evde yıkama işlemlerini gerçekleştirmek yerine, yünlü kumaşlar için kuru temizleme hizmetinden yararlanma yoluna gidilmelidir.

Yün dokulu giysiler evde yıkandığında, uygun ayara dikkat edilmezse çekecektir. Yüksek fiyatına rağmen almadan duramadığınız o yumuşacık kazaklarınıza kısa sürede veda etmek istemiyorsanız, kurutma makinesine de atmamalısınız. Bu dokusuna zarar verecektir. Asarak kurutulması ise şeklini kaybetmesine neden olabilir. Ayrıca güneş ışığıyla temas ettiğinde renginde değişiklikler meydana gelir.

Yünlü kumaşlar için yapılması gereken en uygun işlem kuru temizlemedir. Hem keçelenmemesi hem de sahip olduğu formu kaybetmemesi için, düzenli olarak kuru temizleme uygulaması yaptırmak doğru adım olacaktır. Networkdry, diğer tüm ürünlerinizde olduğu gibi, yünlü kumaşlarınızda da uygun çözümü sunacaktır.

  
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN