kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Yorgan Temizliği Nasıl Yapılır?

Yorgan Temizliği Nasıl Yapılır?

Kış mevsimi boyunca yorganlarımızdan bir an bile ayrılmadık. Günlerce üzerimizde kalan ve havaların ısınmasıyla birlikte yerini yavaş yavaş pikelere bırakan bu yorganlar için kuru temizleme hizmeti veren bir yerle görüşmenin zamanı geldi. Diğer kışa kadar dolapta bekleyecek olan yorganları kaldırmadan önce mutlaka temizlenmelerini sağlamak gerekiyor. Yorgan temizliği konusunda Networkdry ekibinin profesyonel desteğini almak sağlıklı bir çözüm olacaktır. Ancak evde yıkama işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler de olabilir.

Yün Yorganlar Nasıl Yıkanır?

Günümüz insanları yorgan yıkatma işine çok daha fazla önem veriyorlar. Çünkü yeni nesil daha çok araştırıp okudukları için, biliyorlar ki kullandığımız yorganlarda belki de bizim görmediğimiz binlerce bakteri barınmakta. Bu bakterilerde solunum yolu ile vücudumuza girip, bizlere zarar veriyor. Bu nedenle yorganları devamlı olarak temiz tutmak gerekiyor.

Yün yorgan yıkamak için önce yorgan yüzünü çıkarmalısınız. Yıkama suyunun soğuk olmasına dikkat edin. Çünkü sıcak su yünün büzüşmesine neden olur. Su doldurduğunuz küvete yünleri yıkamak için uygun bir deterjan ilave edin ile iyice köpürtün. Yünleri köpüklü suyun içinde iyice yıkayın. Temizlendikten sonra iyice durulandığından emin olmalısınız.

Ev Tekstili Temizliğinde Güvenilir Adresiniz Networkdry.com

Kirli yorganlarınızı profesyonel bir şekilde emin ellerde yıkatıp öyle kaldırmak isterseniz Networkdry.com en doğru adres olacaktır. Yorgan yıkama işi halı yıkama makineleriyle yapılan işe benzememektedir. Büyük çamaşır makinelerinde yıkama işlemi gerçekleştirir ve ilk olarak yorganın yapısı, cinsi tespit edilir. Daha sonra da lekeleri varsa onları belirlenir. Lekelerin çıkarılması için hijyenik materyaller kullanılır. Leke çıkarma işleminin ardından makinede yıkanarak temizlenen yorganlar, kurutulur ve ütülenmiş gibi dümdüz şekillerde teslim edilir.

Networkdry olarak halı yıkama ve kuru temizleme işlemlerinizde olduğu gibi yorgan yıkama işinde de adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. Çünkü bizim için en önde gelen etken, müşteri memnuniyetidir. Bize ulaşan her müşteri bizim için değerlidir ve hizmetin en iyisini hak ediyordur. 

 

 

 

  
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN