kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Perdelerimizin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Perdelerimizin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Evimiz bir tablo olsaydı, tabloya yapılan son ve en önemli dokunuşlar mutlaka perdeler olurdu. Perdeler adeta evin yapıtaşları gibidir, yokluklarında ev yeni yapılmış ve inşaat halinde olan bir ev gibi çıplak kalır sanki. Varlıklarıyla böylesine göz dolduran perdelerimizin temizliği de evimizin temizliğiyle bir bütünlük sağlamaktadır. Çünkü ne kadar temizlik yaparsak yapalım perdeler tabiri yerindeyse mis gibi kokmadan temizlik “tam” olmamaktadır. Bu nedenle tam anlamıyla bir temizlik için perde temizliği de vazgeçilmezdir. Fakat söz konusu perdelerimiz ebat olarak çok büyük ve geniş olduğu için hem yıkama aşamasında hem kurutma ve ütüleme aşamasında bizi bir hayli zorlamaktadırlar. Narin yapıları sebebiyle saydığımız tüm bu aşamalarda çok özenli davranmak ciddi bir gerekliliktir.

Perdelerimizi yıkama işlemine tabii tutarken deformasyona uğramamaları konusunda çok dikkatli davranmalıyız. Hassas yapıları nedeniyle sert hareketlerden kolaylıkla etkilendiklerinden dolayı ekstra özen göstermeyi ihmal etmemeliyiz. Perdelerin kurutulması ise apayrı bir sorundur. Yine büyüklükleri sebebiyle perdeleri serecek bir yer bulmak, kuruyana kadar seçtiğimiz bu yeri kullanamamak oldukça zahmetli ve yorucudur. Konu ütüleme işlemine gelince, ütüleme işlemi genel olarak özen ve zaman isteyen bir işlemken, ebat olarak oldukça geniş perdeleri ütülemek başlı başına bir eziyet olabilmektedir. Perdeleri ütü masasına koyduğumuzda ütü masası minicik kaldığından dolayı bir o taraftan bir bu taraftan ütüleyelim derken bu işlem oldukça vaktimizi almaktadır. Ayrıca belirtmeliyiz ki perdeler sahip oldukları ince ve hassas kumaşlardan dolayı ütülerken de ciddi özen isteyen parçalardır. Yanlış bir ısı ayarında büzüşme hatta yanma gibi bir durumla karşılaşılması muhtemeldir.

Evimize ruh kazandırması konusunda oldukça etkili olan perdelerimizin ebatlarından dolayı bakımın zor olması gülün dikeni görevindedir diyebiliriz. Fakat Networkdry ile bu konuda da endişelenmenize hiç gerek yok. Evinizin bütünleyici parçaları olan perdelerinizi oluşturduğunuz sipariş mukabilinde kapınızdan alıp kapınıza bırakıyoruz. Bu sayede kıymetli vaktiniz sizlere kalmış oluyor. Networkdry Kapıdan Kapıya Kuru Temizleme hizmetleri daima yanınızda!

          
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN