kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Networkdry ile Tasarrufun keyfini çıkarın

Networkdry ile Tasarrufun keyfini çıkarın Networkdry ile Tasarrufun keyfini çıkarın

Bir Halı Yıkama firmasıyla en fazla ne kadar tasarruf edebilirsiniz? Bu sorunun yola çıkarken kendimize sorduğumuz sorulardan biri olduğunu söylemeliyiz. Bu soru çerçevesinde hedeflerimizi, görevlerimizi belirleyip ilerlediğimizi de belirtmek isteriz. Peki, tasarrufun sınırları nelerdir? Tasarruf sadece maddi bir olgu mudur?

Tasarruf dediğimizde aklımıza ilk gelen unsur para olmasına rağmen aslında özellikle de hızla gelişen bu dünyada tasarrufuna en çok ihtiyaç duyduğumuz şey zamandır desek yanlış olmaz. Gün içinde yaptığımız ve yapmamız gereken o kadar çok görevimiz ve sorumluluğumuz oluyor ki, bize zamandan kazandıracak her türlü kolaylığa derinden ihtiyaç duyuyoruz. İşte Networkdry Online Halı Yıkama ve Kuru Temizleme hizmetleri de tam olarak bize ihtiyacımız olan bu tasarrufu sunuyor. Gün içinde size düşen sorumlulukların büyük bir kısmını sizle paylaşıyor ve ütünüzü sizin yerine yapıyor, çamaşırlarınızı, yorganlarınızı ve halılarınızı sizin yerinize yıkıyor ve tüm bunları yaparken en profesyonel hizmeti sizlere sağlıyor.

Üstelik bu kaliteli hizmeti size en uygun fiyatlarla sunuyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Nclub üyelerine de ayrıca %50 indirim fırsatı sunuyor. Networkdry, 2014 yılından beri Bahçelievler’de Halı YıkamaÜtüleme ve Kuru Temizleme hizmeti vermektedir. Bununla beraber Küçükçekmece, Bağcılar, Ümraniye, Pendik, Beyoğlu, Bakırköy, Beşiktaş ve Eskişehir’in Odunpazarı, Konya’nın Karatay ilçesinde ve daha birçok il ve ilçede de hizmet vermektedir.

     
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN