kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Meyve Lekesi mi? Networkdry ile Sorun Değil

Meyve Lekesi mi? Networkdry ile Sorun Değil Meyve Lekesi mi? Networkdry ile Sorun Değil

Bazı anların sadece tadını çıkarmak gerekir. Çünkü yaşadığınız o an bir daha geri gelmeyecektir. Bu yüzden sizi o andan çekip koparabilecek her şeyden olabildiğince uzak kalmalısınız. Bunları neden mi anlattık? Hadi şöyle bir dönüp bir halıya meyve dökülmesi hikayesini birlikte analiz edelim.

Kalabalık bir aile sofrası kurulmuştur ve masada bulunan herkes, 7’den 70’e çok mutludur. Tatlı sohbetler eşliğinde kaliteli vakit geçirirken o da ne? Bir kase meyve halının üzerine devriliverir. Kırmızı meyvelerden oluşan bu kase açık renkli halıda lekeler bırakır. Bu durum ise masa sakinlerinin, özellikle de ev sahibinin canını bir hayli sıkar. Peki, değer mi sayın okuyanımız? Hayatınızda Networkdry gibi bir gerçek varken “halım meyve lekesi oldu ne yapmalıyım?” sorusu yersiz olmaz mı?

Bu anlattığımız gibi hikayelerden biri başınıza geldiğinde yapmanız gereken ilk ve tek şey Networkdry Halı Yıkama hizmetlerinden yararlanmak için online ya da telefonla sipariş hattımız üzerinden bir sipariş oluşturmaktır, canınızı sıkmak değil. Her leke için ayrı bir özenle yaptığımız müdahalelerle halı üzerindeki lekelerde maksimum çözüm sağlıyoruz. Networkdry, 2014 yılından beri Pendik’te Kuru Temizleme, Ütüleme ve Halı Yıkama hizmeti vermektedir. Bununla beraber Ankara’nın :ankaya ilçesinin Ahlatlıbel, Karataş, Dikmen, Balgat semtlerinde ve Konya’nın Karatay ve Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde ve daha birçok il ve ilçede de hizmet vermektedir.

              
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN