kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Kuru Temizlemeci

Kuru TemizlemeciKuru Temizlemeci

Networkdry; başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere, Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyet gösteren kuru temizleme ağıdır. Bayisi olarak bulunan çok sayıda firmayı tek bir merkezde buluşturan Networkdry, kendi sektöründe yenilikçi adımları ve girişimleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam edeceğe benziyor.

Kuru temizlemeci dendiğinde akla ilk gelen firma olan Networkdry olmaya başladı. Evinize en yakın mahalleye kadar gelen ve hizmet ağını her geçen gün genişleten online kuru temizleme ağı, kalitesini de koruyor. Rakiplerini geride bırakan profesyonel hizmeti, kısa zamanda ürün alımı ve geri teslimiyle ülkedeki en büyük kuru temizlemecisi olma yolunda ilerlerken, 7 gün 24 saat erişilebilir olması da müşterilerini memnun eden etkenlerden biri haline geliyor.

Kuru temizleme firmaları arasındaki en büyük kuru temizlemeci ağına sahip olan firmamız, sizlere kazandırdığı zaman ile büyük bir hizmeti daha size vermekle beraber tüm metropol yoğunluğu ve yorgunluğunu da sizden almaktadır. Bu da hem çevrenize hem de özel hayatınıza çokça zaman ayırabilmek anlamına geliyor. Artık sıkıcı ev işleriyle de zaman kaybetmek zorunda değilsiniz. Networkdry çatısı altında yer alan kuru temizleme firmaları sayesinde temizlik çok daha hızlı, çok daha ucuz. Sevdiklerinizle zaman geçirmenin mutluluğu ise paha biçilemez.

  
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN