kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Kıyafetlerinizi Formda Tutun

Kıyafetlerinizi formda tutunKıyafetlerinizi Formda Tutun!

Birçoğumuz için kıyafetler sahip olduğumuz en önemli eşyalardır. Bir elbise mağazasına girdiğimizde, bedenimize en rahat oturan ve renk bütünlüğüyle birlikte bize en çok yakışan elbiseler ilk tercihimiz oluyor ve olmalı da. Bunun dışında, kıyafetlerimiz mağazadan aldığımız ilk günkü gibi askıda kalmıyor. Onları kullanıyor, kirletiyor ve tekrar tekrar temizleyip kullanmak istiyoruz. Peki, kuru temizleme yapılmadığı müddetçe, kıyafetlerimiz ilk formunu, yani görünümünü koruyor mu? Maalesef koruyamıyor.

Kıyafetlerinizi Temizlerken Bunlara Dikkat Edin!

Elbise kumaşları türlerine göre; yıkama, kurutma ve ütüleme esnasında farklı tepkimeler verebilirler ve çamaşır makinemiz bu tepkimeleri anlamlandıramayabilir. Dolayısıyla, o bedenimize tam oturan ve bizi şık bir görünüme ulaştıran kıyafetlerimiz zamanla formunu yitirebilir, bollaşıp, daralabilir ve hatta çeşitli deformasyonlara uğrayabilir.

Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için, iyi bir kuru temizleme şirketine başvurmak gerekiyor. Bu sayede kıyafetler ilk günkü güzelliğinde kullanılabilir hale gelir. Özenle temizlenip, kurutulur ve sonrasında dikkatli bir ütüleme ile yeni bir görünüm kazanır. Hiçbir deformasyona uğramadan, rengini kaybetmeden gardırobumuza ve kullanımımıza geçecektir.

Networkdry.com ise hassasiyetlerinize kulak verip, elbiselerinizin ve dikkatli temizlenmesi gereken ürünlerin evlerde yaratabileceği sağlık sıkıntılarını bildiği için son derece özenli bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini temel alarak, sağlık kurallarına uygun temizlik işlemi gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte kaliteli hizmet anlayışının bir parçası olarak ürün nakliyesi konusunda sizin zahmete girmenize müsaade etmez.

Ücretsiz servisimiz ile ürünlerinizi (elbise, halı vs.) kapınızdan alıp yine kapınıza teslim ediyoruz. Sektörünün öncüsü olan Networkdry, işinin uzmanı ekibi ile sizin memnuniyetiniz için hizmet vermektedir. Web site üzerinden veya 0850 433 1 379 nolu hattımızdan iletişime geçerek, ürünlerinizi temizletmek için siparişinizi verebilirsiniz.

  
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN