kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Halılarınızda Bahar Temizliği İpuçları

Halılarınızda Bahar Temizliği İpuçlarıHalılarınızda Bahar Temizliği İpuçları

Halılarımız günlük yaşantımız içinde bizimle birlikte en çok vakit geçiren eşyalarımızdır. Bu nedenle temizliği çok önemlidir. Düzenli olarak halı yıkama işlemlerini gerçekleştirmek gerekir. Sürekli bastığımız ve hijyenini en zor sağladığımız ürünlerden biri halılarımızdır. Diğer eşyalarımıza göre kire daha çok maruz kalırlar. Yapısı nedeniyle içerisinde birçok kiri çok kolay barındırırlar ve maalesef ki temizliği çok da kolay olmayan bir ürünlerdir.

Elektrikli süpürge kullanmanın yanı sıra, günlük olarak ıslak ve deterjanlı bezlerle silinmeye çalışan halılar, temizlenildiği sanılsa da aslında daha çok kiri daha çok bölgeye yaymış olur. Ortalama sıklıkta kullanılan standart boyutta bir halının içerisinde; hayvan alerjeni, mantar, toz akarı, mite ve polen gibi zararlı atıklar bulunur. Göz ile görünmesi çok zor olan bu atıklar, tamamen temizlenmediği sürece, çeşitli alerjen hastalıklara sebep olabilir ya da alerjen bir hastanın sağlığını kötü yönde etkileyebilir. Bu nedenle Networkdry halı yıkama hizmetinden yararlanmak akıllıca bir adım olacaktır.

Halılarınızı ıslak deterjanlı bir bezle veya akışkan su ile temizlemeye çalıştığınızda bu alerjen atıkları temizlemeyebilir, hatta onları daha tehlikeli ve yayılmış bir hale getirebilirsiniz. Bunun dışında kendi yöntemlerinizle temizlemeye çalıştığınız halılarda, kullandığınız zararlı deterjan ve maddelerle birlikte evinizdeki hijyeni zararlı hale getirebilirsiniz. Doğru çözüm Networkdry kuru temizleme ağının halı yıkama servisinden yararlanmaktır.

Halı yıkama işlemi konusunda profesyonel destek alındığında, daha sağlıklı temizleyici ürünlerle temizlenirler ve daha etkili temizleme yöntemleriyle derinlemesine hijyenik yapıya ulaşırlar. Networkdry.com bu hassasiyete kulak verip, halıların evlerde yaratabileceği sağlık sıkıntılarını bildiği için son derece özenli bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini temel alarak, sağlık kurallarına uygun temizlik işlemi gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte kaliteli hizmet anlayışının bir parçası olarak, ücretsiz servisimiz ile halınızı kapınızdan alıp yine kapınıza teslim ediyoruz.

  
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN