kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Halılarını Neden Temizletmelisiniz?

Halımı Neden Temizletmem Gerekir?

Ev temizliğinde en çok özen gösterilen noktalardan biri halıları temizlemektir. Ev ortamında bulunan tozlar, halılarınızın en büyük düşmanıdır, iç kısımlara yerleşir ve kendileriniz gizlerler. Diğer yandan yiyecek kırıntıları, ne kadar süpürülse de halıda kalır. Bununla birlikte halı üzerinde oluşan lekeler kötü görüntü ile birlikte sağlığı da tehdit edebilmektedir. Halı yıkama, tüm bu sebepler ile bir zorunluluk haline geliyor.

Halı aslında evlerimizin havasını temizleyen bir filtre niteliğine sahiptir. Çeşitli toz, bakteri, yemek kalıntısı ve diğer kirletici maddeler halı üzerinde birikmektedir. Bu biriktirme havamızın bir nebze daha temiz olmasını sağlarken, halımızın da sürekli temizlenmesi ihtiyacını doğurmaktadır. Bu bilinç doğrultusunda, halı yıkama ve kuru temizleme hizmeti sunan Networdry, iyi bir yardımcı olacaktır. Özellikle çocukların bulunduğu ortamlarda bulunan halıların temizliğine daha fazla özen gösterilmesi gerektiği unutulmadan, profesyonel destek alma yoluna gitmelisiniz.

Çocuklar yetişkinlere göre daha fazla halı ile temas halindeler ve evinizin kirini tozunu biriktiren halınızı sık sık temizletmezseniz, çocuğunuz bu kirlilik ve zararlı bakteriler ile birebir temas halinde olmasına neden olursunuz. Halı yıkama işlemini periyodik hale getirdiğinizde, aile bireylerinde oluşabilecek, bakterilere bağlı hastalıkları önlemeyi başarabilirsiniz. Networkdry birçok semtte halı yıkama ve kuru temizleme konusunda en uygun imkânları sunarak, halınızı sık sık yıkatmanız ve evinizin havasını yenilemeniz için bir sebep sunuyor.

Profesyonel hizmet sunan Networkdry ailesi olarak, sizi yormadan yıkama işlemlerini gerçekleştirip, halınızı ya da ürünlerinizi kapıdan alıp kapıda teslim ediyoruz. Böylece halı temizliğini sizin için daha hızlı ve kolay hale getiriyoruz. Özel makineler ve halı yapısına göre kullanılan özel temizlik ürünleri ile beklentilerinize cevap veriyor, halı yıkama işleminde içinizi rahat ettirebilmek adına en yeni teknolojilerden yararlanmaya devam ediyoruz.

  
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN